Kaszana Zdalnie Sterowana, bilety: KASZANA to muzyczny spektakl Piotra Bukartyka i Jerzego Satanowskiego

Cena od: 40 PLN
Kategoria: Teatr
Termin: 2016-04-02, godz. 17:00
Artysta: Kaszana Zdalnie Sterowana
Miasto: Częstochowa
Miejsce: Filharmonia Częstochowska
Adres: ul. Wilsona 16,
(GPS: 50.814062, 19.122238)

Opis

KASZANA to muzyczny spektakl Piotra Bukartyka i Jerzego Satanowskiego. Tworzą go teksty i piosenki charakterystyczne dla obu twórców. KASZANA to mieszanka kabaretu oraz piosenki poetyckiej i żartobliwo – ironicznej. KASZANA to szóstka znakomitych aktorów i wokalistów oraz pięcioosobowy zespół muzyczny. Sprawiają oni, że spektakl staje się arcydziełem a wykonywane utwory nabierają nowego wymiaru. KASZANA to satyryczno-kabaretowa opowieść o współczesnej Polsce, rewelacyjne piosenki i dowcipne teksty, niepozbawione akcentów uniwersalnych. Spektakl wygrał w 2015 r. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych w Siedlcach!

Kaszana Zdalnie Sterowana Katarzyna Żak, Krystyna Tkacz, Dorota Osińska, Magdalena Piotrowska, Artur Barciś/ Jan Janga Tomaszewski, Arkadiusz Brykalski

KASZANA to muzyczny spektakl Piotra Bukartyka i Jerzego Satanowskiego. Tworzą go teksty i piosenki charakterystyczne dla obu twórców. KASZANA to mieszanka kabaretu oraz piosenki poetyckiej i żartobliwo ironicznej. KASZANA to szóstka znakomitych aktorów i wokalistów oraz pięcioosobowy zespół muzyczny. Sprawiają oni, że spektakl staje się arcydziełem a wykonywane utwory nabierają nowego wymiaru. KASZANA to satyryczno-kabaretowa opowieść o współczesnej Polsce, rewelacyjne piosenki i dowcipne teksty, niepozbawione akcentów uniwersalnych. Spektakl wygrał w 2015 r. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych w Siedlcach! Scenariusz i reżyseria: Jerzy Satanowski.

Wszystkie występy artysty: Kaszana Zdalnie Sterowana »

Zapraszamy do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.