The Baseballs , bilety: The Baseballs wraca z nowym albumem i trasą po Europie!

Cena od: 129 PLN
Kategoria: Muzyka
Termin: 2016-09-27, godz. 20:00
Artysta: The Baseballs
Miasto: Gdańsk
Miejsce: Stary Maneż
Adres: ul. J. Słowackiego 23,
(GPS: 54.380390, 18.588885)

Opis

Nadchodzącej jesieni mamy dla was kilka rad: wyprasujcie swoje spódnice, przygotujcie żel do włosów i koniecznie przećwiczcie ruchy bioderkami – oto The Baseballs wraca z nowym albumem i trasą po Europie! Koncerty rozpoczną się od występów w Polsce – 27 września w Gdańsku i dzień później w Warszawie. W ramach trasy trio da koncerty również w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Holandii. Pod koniec ubiegłego roku, Sam, Digger i Basti zdradzili, że wkrótce usłyszymy ich nowy materiał. Teraz możemy już oficjalnie potwierdzić, że wraz z pożegnaniem tego lata, dwukrotni zdobywcy niemieckiej nagrody ECHO, wydadzą swój piąty album pod tytułem "Hit Me Baby…", który ponownie przywoła rock’n’rollowego ducha lat 60. i 70. Czarujący wokaliści już nie mogą doczekać się spotkań ze swoimi fanami, na których przedstawią im swoją nową muzykę: "W The Baseballs chodzi przede wszystkim o pozytywne wibracje. Zapominamy o codzienności i celebrujemy te niesamowite chwile, nawet jeśli nie mogą trwać wiecznie" – wyjaśnia Sam. Wygląda na to, że tej jesieni lato potrwa odrobinę dłużej niż zwykle, więc nie chowajcie zbyt wcześnie swoich najlepszych butów do tańca, bo na pewno wam się przydadzą 27 i 28 września! Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

The Baseballs Sam (Sven Budja) Digger (Rüdiger Brans) Basti (Sebastian Raetzel)

niemiecki cover band wykonujący znane współcześnie przeboje pop w stylu rockabilly oraz rock and roll, założony w Berlinie w 2007 roku. Popularność przyniosły zespołowi wydane w 2009 roku single Umbrella (cover piosenki Rihanny) oraz Hot n Cold (cover piosenki Katy Perry) promujące debiutancki album grupy pt. Strike!.

Debiutancka płyta Strike! miała swoją premierę 15 maja 2009 i szybko wspięła się na szczyty list przebojów, zajmując ostatecznie 6. miejsce w niemieckich, 15. miejsce w austriackich, 2. miejsce w szwajcarskich rankingach sprzedaży za maj. Strike! był także najlepiej sprzedającą się płytą w Finlandii, Norwegii i Szwecji. W Wielkiej Brytanii został wydany 17 maja 2010 przez wytwórnię Rhino Records.

W 2010 zespół postanowił wydać dwupłytową reedycję debiutanckiej płyty, zatytułowaną Strike! Back, zamieszczając na niej covery takich piosenek jak Chasing Cars Snow Patrol czy Pokerface Lady Gagi. Płyta zawiera także materiał z kulis trasy koncertowej zespołu po Finlandii.

W 2011 roku The Baseballs wydali swoją kolejną płytę, zatytułowaną String ‚n’ Stripes, zawierającą covery przebojów artystów takich jak 50 Cent (Candy Shop), Katy Perry (California Gurlz), Kesha (Tik Tok), czy też Martin Solveig (Hello). Na drugiej płycie ukazał się także jeden autorski singiel zespołu – Hard not to cry.

W 2014 roku wydali swoją czwartą płytę nazwaną Game Day. Zawiera ona w większości autorskie utwory grupy takie jak "Mo Hotta Mo Betta" czy "Goodbye Peggy Sue". Możemy również usłyszeć covery takich piosenek jak: "Video Games" (Lana Del Ray) czy "Diamonds" (Rihanna). Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie występy artysty: The Baseballs »

Zapraszamy do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.