Regał na płyty winylowe GROW

GROW – modułowy regał na winyle

W kwestii przechowywania płyt winylowych światłowody nie były tak rozgrzane od czasu, kiedy IKEA ogłosiła wycofanie ze sprzedaży EXPEDITów i wprowadzenia na ich miejsce KALLAXów.
 
O ile w tamtym przypadku zmiany pomiędzy produktami były zaledwie kosmetyczne, to w przypadku regału GROW można już mówić o dużym kroku naprzód.
 
Na Kickstarterze rozpoczęła się właśnie kampania, która może zapoczątkować rewolucję w zakresie przechowywania płyt winylowych. Modułowa konstrukcja regału pozwala, bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi, śrub czy kołków, na łączenie poszczególnych części w wielu rożnych układach i dostosowanie mebla do wielkości kolekcji czy miejsca w mieszkaniu.
 

Elastyczność konstrukcji wydaje się być jego największą zaletą. Regał firmy Godar Furniture daje nieograniczone możliwości rozbudowywania go wraz z kolekcją poprzez dodawanie kolejnych modułów i tworzenie najwymyślniejszych kształtów.

GROW został stworzony dla vinylmaniaków. Pojedynczy moduł ma 13 cali wysokości i 13 cali głębokości (czyli tyle, aby zmieścić palec, i aby zminimalizować zbieranie kurzu) i mieści do 70 płyt. Dodatkowo pozwala na wyeksponowanie najciekawszych pozycji w kolekcji przez odpowiednie ich wysunięcie.

Jeśli tylko cenę regału uda się ustawić na nieco bardziej racjonalnym poziomie, to wydaje się, że ma on szansę znaleźć wielu amatorów wśród miłośników płyt winylowych. Więcej informacji znajdziesz na stronie kampanii na Kickstarterze.

Regał na płyty winylowe GROW

Regał na płyty winylowe GROW

Regał na płyty winylowe GROW

Regał na płyty winylowe GROW

Zapraszamy do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 • Konrad Helwig
  Konrad Helwig 1 kwietnia 2015, 23:11

  @Dr.Worry – Starego dobrego expedita tak, pełna zgoda, ale już jego nowsza odsłona jest o kant vinyla potłuc.

 • Dr.Worry
  Dr.Worry 1 kwietnia 2015, 22:59

  Pan powie co to ten kickstarter:)

  Ale na poważnie to nic nie przebije starego dobrego expedita, stabilny, mocny, płyty go lubią:)

 • Dr.Worry
  Dr.Worry 1 kwietnia 2015, 22:57

  Pan powie co to ten kickstarter

 • roosteratomic
  roosteratomic 1 kwietnia 2015, 21:35

  The wall to to nie jest :-)