Newsy

1
Na aukcję trafiła wyjątkowa kolekcja 110 winyli. O jej wyjątkowości świadczy fakt, iż jest to prywatny zbiór płyt słynnego hollywodzkiego aktora i fotografa, Dennisa Hoppera.
5
Minął już niemal rok, odkąd w Polsce została przywrócona produkcja płyt winylowych. Dzisiaj tłocznia GM Records Vinyl ma na swoim koncie wykonanie już ponad stu tytułów na czarnym krążku. Redakcja Psychosondy gratuluje!
1
Czy uwierzysz, że gramofon w Anglii lat 40. i 50. XX wieku udaremnił wiele włamań i skoków na banki? Stanowił bowiem istotny element alarmu antywłamaniowego znanego jako Burgot Alarm.
1
Holenderska firma Symcon opracowała innowacyjną metodę produkcji winyli z zastosowaniem formowania wtryskowego, która może w przyszłości wyprzeć dotychczas stosowane metody tłoczenia płyt winylowych.
0
Targi Audio Video Show 2016, które odbędą się w Warszawie 4-6 listopada, to niepowtarzalna okazja do podziwiania, testowania i porównywania sprzętu audio i video z praktycznie wszystkich pułapów cenowych.
3
Supermarkety choć nie są miejscem stworzonym do sprzedaży winyli, radzą sobie z tym całkiem nieźle. Na rynku brytyjskim swój kawałek tortu próbują ugryźć Tesco, Aldi i Sainsbury’s.
1
Oprócz recenzowania ciekawych wydawnictw winylowych, z dumą patronujemy płytom, które naszym zdaniem wyróżniają się na polskim rynku muzycznym. Po płycie PM2 Collective logo Psychosondy znajdziecie na okładkach Pauliny Lendy & Kruki oraz Cinemon.
0
Chcesz oprócz magii muzyki, poczuć także prawdziwą magię? Lewitujący gramofon MAG-LEV Audio zamieni Twój salon w przestrzeń, gdzie nie do końca będą obowiązywały prawa grawitacji.
0
Niecodziennie zdarza się, żeby na aukcję trafił tak bogaty zbiór winyli, będący pokłosiem kilkudziesięciu lat owocnego diggingu. Prawdziwa perełka.
0
Warszawska winylowa impreza Winyl Market obchodzi swoje drugie urodziny. Dwudniowe obchody w najbliższy weekend w klubokawiarni Miłość i Patio przy Kredytowej 9.
0
Winyl NASA wysłany Voyagerem w 1977 roku w przestrzeń kosmiczną doczeka się edycji dostępnej dla wszystkich mieszkańców naszego globu. Trzeba było na to 40 lat oraz trójki zapaleńców.
0
Nietypowa oferta noclegu w sklepie muzycznym pojawiła się w ofercie Airbnb, a to wszystko dzięki współpracy sklepu Rough Trade z producentem sprzętu audio, marką Sonos.