Nowe płyty

W tym dziale przeczytasz o nowych płytach winylowych z którymi naszym zdaniem warto zapoznać się bliżej. Wyznajemy zasadę: współcześnie gra się świetną muzykę, trzeba tylko wyjść jej naprzeciw. Muzykę recenzujemy niemal wyłącznie z płyt winylowych.

Jeśli wydałeś płytę na winylu jako zespół lub wydawca skontaktuj się z nami.

0
Świetny międzynarodowy skład z mocnym polskim akcentem, a do tego nagrania zrealizowane w londyńskim Qton Studios. Czy tak wygląda przepis na sukces?
2
Ten album to autorska, osobliwa fuzja styli i nastrojów muzycznych, od poezji przez jazz i psychodelię po trip hop, która nie tylko zdaje egzamin, ale również zostaje w pamięci na długo po przesłuchaniu.
0
W bogatym dorobku polskiej muzyki znaleźć można sporo albumów, do których się regularnie wraca. Przykładem takiego krążka jest projekt pt. „Poeci” – przekrój polskiej liryki w wykonaniu przedstawicieli rodzimej sceny hip-hopowej.
0
"[VHS] Vinyllahajs” to winylowa wersja albumu, stanowiąca swego rodzaju the best of numerów zebranych na różnych edycjach płyty "[VHS] Vanillahajs”, i podsumowanie ostatnich dokonań artysty.
2
Dzięki Comie po raz kolejny możemy przenieść się na woodstockowe pole, by uczestniczyć w wyjątkowym muzycznym wydarzeniu.
0
„Błysk” to kolejna, mocna pozycja w dyskografii zespołu. Utwory tu zawarte są ambitne, dobrze przemyślane, a jednocześnie nie przekombinowane.
2
Takiej płyty na polskim rynku jeszcze nie było. Supergrupa Wieko, złożona z muzyków Budki Suflera, Perfectu i Brathanków, zaprosiła do współpracy najważniejszych wokalistów ostatniego półwiecza.
0
Clashes to album na światowym poziomie. Brodka, pokazując na nim zupełnie nowe oblicze, udowadnia, że cały czas się rozwija. I to nie jest jej ostatnie słowo.
0
Wyjątkowy projekt muzyczny przygotowany specjalnie na Przystanek Woodstock 2015, będący hołdem dla muzyki lat 60. i 70. Na winylu brzmi brzmi rewelacyjnie i energetyzująco.
1
Albumy live powstają po to, aby ktoś, kto nie załapał się na koncert danego artysty, po przesłuchaniu płyty mógł poczuć, że jednak na nim był. Na tym albumie obecność jest wyraźnie odczuwalna.
0
Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w Ciebie... Mamy też kapitalnie wydany i dobrze brzmiący winyl. Bunt w wydaniu exclusive.
4
Jeszcze nigdy Budka Suflera nie brzmiała tak potężnie. Jeszcze nigdy żadna płyta tego lubelskiego zespołu nie ukazała się na tak pięknie wydanym winylu.