Przechowywanie winyli

Pomysły na przechowywanie winyli

Jeśli już postanowiłeś zacząć kolekcjonować winyle, to jednym z problemów, z jakim prędzej czy później staniesz oko w oko – pomijam takie drobnostki jak wybór i konfiguracja sprzętu, bo to banał – jest kwestia, co z tym wszystkim dalej robić. Jak i gdzie przechowywać płyty. Jeden winyl to piękna, zgrabna i lekka rzecz. Ale 100 winyli to już niemal waga worka cementu i jeszcze większa powierzchnia.

Pisaliśmy już o dobrych praktykach przechowywania płyt, teraz nadszedł czas, aby pokazać Wam pomysłowe, estetyczne i zróżnicowane stylistycznie rozwiązania mające pomóc w okiełznaniu winylowego zgiełku. Jedno jest pewne, jeśli już wydajesz pieniądze, najczęściej niemałe, na winyle, to warto także zadbać o ich bezpieczne stacjonowanie i odpowiednią ekspozycję.

Nie bez znaczenia jest bowiem fakt, że przemyślane, dobrze zaaranżowane miejsce z płytami potrafi bardzo fajnie się prezentować i stać się kluczowym elementem wystroju wnętrza – co dla zwierząt domowych, jakimi niewątpliwie jest spora część winylowych maniaków, jest aspektem niezwykle istotnym.

Producenci mebli dostosowują się do potrzeb rynku i wraz z odrodzeniem się winyli, zaczęli wprowadzać do sprzedaży szafki, regały i półki zaprojektowane specjalnie dla amatorów czarnych krążków. Jest w czym wybierać.

I choć ceny niektórych z zebranych przez nas propozycji są iście astralne, to przecież wcale nie trzeba ich od razu kupować. Mogą stanowić inspirację i podstawę do własnych poszukiwań mebla idealnego. A jeśli w kimś z Was drzemie jawny lub dotąd nieodkryty stolarz, to już w ogóle z górki…

Urban Outfitters Urban Outfitters

Urban Outfitters Urban Outfitters

Can-AmCan-Am

Atocha DesignAtocha Design

Atocha DesignAtocha Design

DualDual

KillscrowKillscrow

IkeaHakersIkeaHakers

33RPMs33RPMs

Stan PikeStan Pike

PinterestPinterest

Custom MadeCustom Made

Room&BoardRoom&Board

Brian Boles FurnitureBrian Boles Furniture

Hi PhileHi Phile

Hooker FurnitureHooker Furniture

Symbol AudioSymbol Audio

SefourSefour

BoltzBoltz

SuperCoolThingsSuperCoolThings

Strony: 1 2

Wybitny humanista, profesor psychodelii stosowanej na uniwersytecie Haight-Ashbury, wieloletni badacz transfiguracji percepcji, wędrowiec po odmiennych stanach świadomości, uczestnik wielu ekspedycji naukowych w poszukiwaniu winylowych skamielin, odznaczony orderem virtuti meskalini.

Zapraszamy do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.