Recenzje

2
Takiej płyty na polskim rynku jeszcze nie było. Supergrupa Wieko, złożona z muzyków Budki Suflera, Perfectu i Brathanków, zaprosiła do współpracy najważniejszych wokalistów ostatniego półwiecza.
0
Clashes to album na światowym poziomie. Brodka, pokazując na nim zupełnie nowe oblicze, udowadnia, że cały czas się rozwija. I to nie jest jej ostatnie słowo.
0
Wyjątkowy projekt muzyczny przygotowany specjalnie na Przystanek Woodstock 2015, będący hołdem dla muzyki lat 60. i 70. Na winylu brzmi brzmi rewelacyjnie i energetyzująco.
1
Albumy live powstają po to, aby ktoś, kto nie załapał się na koncert danego artysty, po przesłuchaniu płyty mógł poczuć, że jednak na nim był. Na tym albumie obecność jest wyraźnie odczuwalna.
0
Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w Ciebie... Mamy też kapitalnie wydany i dobrze brzmiący winyl. Bunt w wydaniu exclusive.
1
To pionierska pozycja, mająca na celu uporządkowanie nieopisanego dotąd przez badaczy kultury popularnej zjawiska, jakim są kreacje okładek płytowych. Patronat Psychosondy.
4
Jeszcze nigdy Budka Suflera nie brzmiała tak potężnie. Jeszcze nigdy żadna płyta tego lubelskiego zespołu nie ukazała się na tak pięknie wydanym winylu.
1
Calexico przyzwyczaiło nas już, że ich muzyka jest jak wielobarwna karawana z bardzo wyraźnie zaznaczonym rodowodem sięgającym pogranicza amerykańsko-meksykańskiego.
0
Okoliczny Element ma nosa do sampli. Ich muzyka dowodzi, że siedzą w winylach po uszy, czują oldschoolowy, soulowy klimat i wiedzą, jak skonstruować porządny, nośny podkład.
0
6 króciutkich garażowych petard zamkniętych w mini albumie osadzonym stylistycznie w surowym, heavy-psychodelicznym rocku lat 60.
0
Ten album jest doskonałym przykładem na to, że we właściwych rękach muzyka taneczna to też sztuka, a nie komercyjna papka dla małolatów.
2
Ultranowoczesne, zachodnie synth-popowe granie przygotowane przez ludzi zanurzonych na co dzień w stylistyce jazzowej. Efekt? Wybitny album elektroniczno-taneczny.