Recenzje

1
To pionierska pozycja, mająca na celu uporządkowanie nieopisanego dotąd przez badaczy kultury popularnej zjawiska, jakim są kreacje okładek płytowych. Patronat Psychosondy.
4
Jeszcze nigdy Budka Suflera nie brzmiała tak potężnie. Jeszcze nigdy żadna płyta tego lubelskiego zespołu nie ukazała się na tak pięknie wydanym winylu.
1
Calexico przyzwyczaiło nas już, że ich muzyka jest jak wielobarwna karawana z bardzo wyraźnie zaznaczonym rodowodem sięgającym pogranicza amerykańsko-meksykańskiego.
0
Okoliczny Element ma nosa do sampli. Ich muzyka dowodzi, że siedzą w winylach po uszy, czują oldschoolowy, soulowy klimat i wiedzą, jak skonstruować porządny, nośny podkład.
0
6 króciutkich garażowych petard zamkniętych w mini albumie osadzonym stylistycznie w surowym, heavy-psychodelicznym rocku lat 60.
0
Ten album jest doskonałym przykładem na to, że we właściwych rękach muzyka taneczna to też sztuka, a nie komercyjna papka dla małolatów.
2
Ultranowoczesne, zachodnie synth-popowe granie przygotowane przez ludzi zanurzonych na co dzień w stylistyce jazzowej. Efekt? Wybitny album elektroniczno-taneczny.
0
Absolutna klasyka niemieckiego rocka. Punk, gotyk, blues i heavy metal zmiksowane w jednym dzbanie z unoszącą się psychodeliczną parą. Ten album to jednocześnie hymn słońca i muzyka śmierci.
1
Znakomita próba podania literackiego klasyka w duchu bardzo nastrojowej psychodelii. Przenosi słuchaczy w samo serce futurystycznej huxley'owskiej metropolii.
0
Żaden zespół nie wniósł tyle świeżości w polską muzykę lat 80-tych co Balkan Electrique . Ich muzyka to połączenie bałkańskiego folkloru z elektroniką.
1
Znakomity drugi solowy album artysty, jeszcze nie w stylu glam, a raczej dobrze wykonanego folk-rocka doprawionego szczyptą psychodelii.
0
Americana w polskim wydaniu na bardzo wysokim poziomie koncepcyjnym, aranżacyjnym i instrumentalnym. Patronat Psychosondy.