Recenzje

1
To pionierska pozycja, mająca na celu uporządkowanie nieopisanego dotąd przez badaczy kultury popularnej zjawiska, jakim są kreacje okładek płytowych. Patronat Psychosondy.
6
Jeszcze nigdy Budka Suflera nie brzmiała tak potężnie. Jeszcze nigdy żadna płyta tego lubelskiego zespołu nie ukazała się na tak pięknie wydanym winylu.
10
Calexico przyzwyczaiło nas już, że ich muzyka jest jak wielobarwna karawana z bardzo wyraźnie zaznaczonym rodowodem sięgającym pogranicza amerykańsko-meksykańskiego.
0
Okoliczny Element ma nosa do sampli. Ich muzyka dowodzi, że siedzą w winylach po uszy, czują oldschoolowy, soulowy klimat i wiedzą, jak skonstruować porządny, nośny podkład.
0
6 króciutkich garażowych petard zamkniętych w mini albumie osadzonym stylistycznie w surowym, heavy-psychodelicznym rocku lat 60.
0
Ten album jest doskonałym przykładem na to, że we właściwych rękach muzyka taneczna to też sztuka, a nie komercyjna papka dla małolatów.
1
Ultranowoczesne, zachodnie synth-popowe granie przygotowane przez ludzi zanurzonych na co dzień w stylistyce jazzowej. Efekt? Wybitny album elektroniczno-taneczny.
0
Absolutna klasyka niemieckiego rocka. Punk, gotyk, blues i heavy metal zmiksowane w jednym dzbanie z unoszącą się psychodeliczną parą. Ten album to jednocześnie hymn słońca i muzyka śmierci.
1
Znakomita próba podania literackiego klasyka w duchu bardzo nastrojowej psychodelii. Przenosi słuchaczy w samo serce futurystycznej huxley'owskiej metropolii.
0
Żaden zespół nie wniósł tyle świeżości w polską muzykę lat 80-tych co Balkan Electrique . Ich muzyka to połączenie bałkańskiego folkloru z elektroniką.
16
Znakomity drugi solowy album artysty, jeszcze nie w stylu glam, a raczej dobrze wykonanego folk-rocka doprawionego szczyptą psychodelii.
1
Americana w polskim wydaniu na bardzo wysokim poziomie koncepcyjnym, aranżacyjnym i instrumentalnym. Patronat Psychosondy.