Dodax

www.dodax.pl

Sklep w swojej ofercie posiada bardzo duży wybór nowych winyli wszystkich gatunków muzycznych. Oprócz płyt analogowych oferuje także m. in. książki, płyty CD, DVD i Blu-Ray. Wszytskie zamówienia objęte są darmową dostawą. Średni czas oczekiwania na przesyłkę do ok. 10 dni. 
 

Dane teleadresowe

Galeria zdjęć

Opinie o sklepie
Dodax

4.00
Średnia ocena
z 2 opinii
4.50
Wybór płyt
3.00
Obsługa
4.50
Ceny

Dodaj opinię

Opinie o sklepie

Alicja 02 styczeń 2018, 10:19

  • 4
  • 1
  • 4
Niestety nie polecam - przesyłka nie dotarła. Minął tydzień od maksymalnego terminu dostawy i niestety - ani nie można się do sklepu dodzwonić (po 40 min oczekiwania włącza się poczta głosowa i połączenie zostaje przerwane), nikt nie odpowiada na maile a na fb cały czas przekierowują dalej. Dla mnie dodax.pl to jedno wielkie nieporozumienie.

Nesre 04 sierpień 2017, 17:41

  • 5
  • 5
  • 5
Na sklep natrafiłem przypadkowo podczas poszukiwań płyt, których nie sposób już kupić na polskim rynku - nieszczęsna dominacja sprzedaży mp3 w formie elektronicznej... Ciężko doszukać się jakichkolwiek opinii na internecie o samym sklepie, więc trzeba zaryzykować. Osobiście robię już kolejne zakupy i jestem jak najbardziej zadowolony, zarówno ze względu na szeroki wybór albumów i ich edycji, jak i bezsprzecznie konkurencyjne ceny, natomiast z tego co udało mi się wyczytać na różnych forach internetowych, to w przypadku jakichkolwiek problemów nie ma kłopotu ze zwrotem pieniędzy, czy wysłaniem ponownie zamówienia. Jedynym minusem dla co poniektórych może jednak okazać się możliwość płacenia jedynie przez Paypal plus nie ma co liczyć na błyskawiczną wysyłkę, aczkolwiek z reguły trwa ona mniej więcej tyle ile zostało podane podczas składania zamówienia - najczęściej do dwóch tygodni. Serdecznie polecam! :)