Wywiady

Muzycy różnych pokoleń, dziennikarze muzyczni, miłośnicy płyt winylowych. Po przeczytaniu każdej z rozmów na pewno staniesz się bogatszy o cenną wiedzę zarówno na temat muzyki, jak i winyli.

0
O książce "Okładki płyt", o znaczeniu, roli i przyszłości okładek, o cenzurze obyczajowej, o sztuce i dążeniu do uniwersalizmu - rozmawiamy z Mateuszem Torzeckim, autorem książki „Okładki płyt. Rzecz o wizualnym uniwersum albumów muzycznych”
8
O "odkrywaniu winyli" w Polsce, o nowych tłoczeniach i współczesnym zunifikowanym rynku audio, o potędze brzmienia i magii winyla oraz o przewadze talentu nad technologią.
9
O różnicy pomiędzy kulturą winylową w Polsce i w Anglii, audycji Mono i Stereo i o tym, co jest najważniejsze dla tych, którzy kochają winyle.
0
An interview with a leader of Dodson And Fogg - unusual personality endowed with an uncommon talent and vitality which allows him to create tirelessly.
0
Wywiad z liderem Dodson And Fogg - niezwykłą osobowością obdarzoną nieprzeciętnym talentem i witalnością pozwalającą tworzyć bez wytchnienia.
5
O magazynie Lizard, najciekawszych płytach 2014 roku, kulturze winylowej i psychodelicznych grach komputerowych rozmawiamy z redaktorem naczelnym Lizarda Barnabą Sieglem.
2
O stonerze, krautrocku, trasie po USA oraz winylowej kulturze rozmawiamy z frontmanem Kadavar Lupusem.
0
"Wydaje mi się że ludzie próbują słuchać tych nowszych rzeczy, a potem wszystko zatacza kolo i okazuje się, że najlepiej odnajdują się w korzeniach rocka." Wywiad z zespołem Blues Pills.
2
O historii jednej z najciekawszych grup rocka progresywnego w latach 70 rozmawiamy z twórcą Indian Summer.
0
We are talking with Bob Jackson – founder of Indian Summer - about one of the most interesting prog rock group from 1970s.
0
O alternative country – nurcie, który jest w Polsce niemal nieznany, o Dr Zoydbergh i o winylach oczywiście rozmawiamy z Jackiem Bilińskim z zespołu Wicked Heads.
1
Rozmawiamy z A.J Kaufmannem o jego najnowszym solowym albumie „Stoned Gypsy Wanderer”, zespole Sauer Adler oraz roli i pracy poety w dzisiejszych czasach.