Pomysły na przechowywanie winyli

Jeśli już postanowiłeś zacząć kolekcjonować winyle, to jednym z problemów, z jakim prędzej czy później staniesz oko w oko - pomijam takie drobnostki jak wybór i konfiguracja sprzętu, bo to banał - jest kwestia, co z tym wszystkim dalej robić. Jak i gdzie przechowywać płyty. Jeden winyl to piękna, zgrabna i lekka rzecz. Ale 100 winyli to już niemal waga worka cementu i jeszcze większa powierzchnia.

Pisaliśmy już o dobrych praktykach przechowywania płyt, teraz nadszedł czas, aby pokazać Wam pomysłowe, estetyczne i zróżnicowane stylistycznie rozwiązania mające pomóc w okiełznaniu winylowego zgiełku. Jedno jest pewne, jeśli już wydajesz pieniądze, najczęściej niemałe, na winyle, to warto także zadbać o ich bezpieczne stacjonowanie i odpowiednią ekspozycję.

Nie bez znaczenia jest bowiem fakt, że przemyślane, dobrze zaaranżowane miejsce z płytami potrafi bardzo fajnie się prezentować i stać się kluczowym elementem wystroju wnętrza - co dla zwierząt domowych, jakimi niewątpliwie jest spora część winylowych maniaków, jest aspektem niezwykle istotnym.

Producenci mebli dostosowują się do potrzeb rynku i wraz z odrodzeniem się winyli, zaczęli wprowadzać do sprzedaży szafki, regały i półki zaprojektowane specjalnie dla amatorów czarnych krążków. Jest w czym wybierać.

I choć ceny niektórych z zebranych przez nas propozycji są iście astralne, to przecież wcale nie trzeba ich od razu kupować. Mogą stanowić inspirację i podstawę do własnych poszukiwań mebla idealnego. A jeśli w kimś z Was drzemie jawny lub dotąd nieodkryty stolarz, to już w ogóle z górki...

Urban Outfitters
Urban Outfitters
Can-Am
Atocha Design
Atocha Design
Killscrow
IkeaHakers
33RPMs
Stan Pike
Pinterest
Custom Made
Room&Board
Brian Boles Furniture
Hi Phile
Hooker Furniture
Symbol Audio
Sefour
Boltz
SuperCoolThings

WaxRax
WaxRax
Container Store
Sefour
SimpleWoodGoods
Gothic Cabinet Craft
ToetProductions
WickerWoodWorks
GoodsGarb
Crosley
Pinterest
Pinterest
Records On Walls
VinylRecordStorageCo
Pinterest
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.