Biedronka znów sprzedaje winyle

Biedronka od 3 kwietnia znów będzie sprzedawać płyty winylowe. Dyskont, na fali sukcesu akcji promocyjnej przeprowadzonej w grudniu 2016 roku, zdecydował się ponownie wprowadzić je do sprzedaży. 

Dowodzi to tylko jednego – coraz trudniej sprecyzować, kto kupuje dziś płyty winylowe. Grupa docelowa jest coraz szersza, miłośników winyli przybywa. Nic tylko się cieszyć, że dobrą muzykę można kupić też w dobrej cenie.

W asortymencie winylowym znajdują się 22 tytuły m. in. Abba, Hey, The Velvet Underground, Deep Purple, Sex Pistols, Bob Marley, Soyka… Prawdziwy przegląd różnych gatunków muzycznych. Punktem wspólnym jest oczywiście atrakcyjna cena – niecałe 50 zł za sztukę.

winyle Biedronka

Ponowna akcja promocyjna to dowód na to, że płyty winylowe dały Biedronce dobre wyniki sprzedażowe.

Dla nas konsumentów powrót płyt winylowych na póki sklepowe to dobra wiadomość – w szerokiej ofercie tytułów każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełna oferta albumów wprowadzonych do sprzedaży będzie dostępna od 03.04.2017 r. na stronie internetowej sieci Biedronka.

Zapraszamy do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 • swa
  swa 1 kwietnia 2017, 23:20

  Płytki grają jak inne.Wiadomo że reedycje to już nie to co starsze płytki.Z cena już trochę przesadzili bo były tańsze.Następnym razem będą po 59.99.Jeśli chodzi o sklepy to powinny być wszędzie.

 • Michał
  Michał 31 marca 2017, 22:27

  Czy wiadomo, co to będą za wydania i jakiej te reedycje będą jakości?

 • Unco
  Unco 30 marca 2017, 16:19

  Winyle będą dostępne tylko na stronie czy też w sklepach stacjonarnych?