Discollector

Discollector – Discogs zawsze pod ręką

Do mobilnego korzystania z Discogsa, użytkownicy produktów Apple mają do dyspozycji świetną aplikację MilkCrate. Właściciele urządzeń z Androidem mogli do tej pory korzystać jedynie z nie najlepiej wyglądającej, ograniczonej funkcjonalnie i czasami zawodnej aplikacji Discogs. 

Wszystko zmieniło się jednak kilka dni temu, kiedy ukazała się aplikacja Discollector przenosząc korzystanie z Discogsa na urządzeniach mobilnych z Androidem na wyższy poziom.

Aplikacja pod kątem interfejsu, ergonomii, prostoty obsługi oraz funkcjonalności jest bardzo zbliżona do MilkCrate. I to bynajmniej nie jest zarzutem. Discollector posiada wszystkie funkcje niezbędne dla każdego wymagającego diggera działającego w terenie. Wystarczy ją zainstalować, zalogować się na swoje konto na Discogsie i w drogę!

Aplikacja pozwala wyszukiwać albumy, artystów oraz wytwórnie wraz z opcjami filtrowania i sortowania, udostępnia najważniejsze informacje o danym albumie, w tym także statystyki sprzedaży i ceny, pozwala błyskawicznie dotrzeć do wybranego albumu poprzez wbudowany skaner kodów kreskowych.

Discollector

Jeśli masz na Discogsie skatalogowaną swoją kolekcję, będziesz mógł w pełni nią zarządzać – zupełnie tak samo jak na stronie Discogsa – a wszystkie zmiany będą natychmiast synchronizowane na Twoim koncie. Aplikacja pozwala także na zarządzanie listami życzeń, a nawet na wymianę wiadomości wewnętrznych pomiędzy użytkownikami.

Krótko mówiąc, za niecałych 10 zł otrzymujesz naprawdę dobrze przygotowane i przydatne narzędzie, które sprawi, że winylowe ekspedycje nabiorą zupełnie nowej jakości.

Psychosonda sprawdziła i poleca!

Zapraszamy do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 • Willy Hurt
  Willy Hurt 13 maja 2015, 23:25

  For iOS, Check out Discographic app. It’s the most full feature packed and better Discogs client.

  http://www.fluido.es/discographic.

 • mr.joe
  mr.joe 28 kwietnia 2015, 11:01

  Ja korzystam na ios z Discollectora i jestem bardzo zadowony, bo raz ściągnięte wszystkie dane o kolekcji są na moim telefonie. Z Milkcrate też korzystałem, ale DSCL jest póki co optymalny.