Newsy

0
Już niebawem rusza przedsprzedaż winylowej wersji metalowej LaNinii.
1
Niezła gratka dla kolekcjonerów winyli i fanów muzyki. W walijskim Barry w drugi weekend grudnia do sprzedaży trafi 100 tysięcy winyli. Każdy w cenie do dwóch funtów.
0
Okiem sprzedawcy: jak minął listopad na sklepowych półkach? Co miłośników winyli może zaintrygować w szale świątecznych zakupów?
0
Lenco-MD to modułowy gramofon, z opcją ładowania, który można złożyć z elementów wydrukowanych na drukarce 3D.
1
Według opublikowanego przez Discogsa raportu, rzadsze winyle będą coraz droższe, a ich ceny coraz trudniej będzie przewidzieć.
5
Deep Purple, Massive Attack, Miles Davis, Iggy Pop, Marylin Manson i 28 innych tytułów winylowych trafi 26 listopada do sklepów Biedronka.
1
Muzyka Alaina Gorague'a komponowana do filmów wyłącznie dla widzów pełnoletnich trafi 14 grudnia na płytę winylową.
8
Muzyka legendarnego gitarzysty polskiej sceny Piotra Banacha już niebawem ukaże się na winylu. Z premierą związanych jest mnóstwo atrakcji!
2
Reverb LP udostępnia aplikację ułatwiającą sprzedaż i zakupy winylowe. Czy zagrozi pozycji Discogsa?
3
Haruki Murakami ogłosił plan otwarcia instytutu, w którym udostępni swoje rękopisy, książki oraz przedmioty osobiste. Nie zabraknie w nim 10 000 winyli z prywatnej kolekcji pisarza.
0
Okolicznościowe wydawnictwo przygotowali organizatorzy warszawskiej edycji Record Store Day we współpracy z tłocznią winyli WM Fono. Na płycie znaleźli się tacy artyści jak Mr Krime z Pauliną Przybysz, Sotei czy Jetlagz. Premiera albumu 21 kwietnia, na Record Store Day.
1
Raport Nielsen Music monitorujący sprzedaż muzyki w Stanach Zjednoczonych podczas tegorocznej edycji Record Store Day potwierdza, iż jest to impreza, która z roku na rok rośnie w siłę.