100 najodważniejszych polskich piosenek Sprawdź

"Anima" Thoma Yorke'a na podwójnym winylu

Autor
Barbara Różańska
Data publikacji
21.06.2019
Dział
/ newsy
Udostępnij
19 lipca, nakładem XL Recordings, ukaże się kolejny solowy winyl Thoma Yorke'a - „Anima”, wyprodukowany we współpracy z długoletnim producentem Radiohead, Nigelem Godrichem.

W typowym dla siebie stylu, Yorke zapowiedział premierę albumu za pomocą serii tajemniczych i dystopijnych reklam pojawiających się na terenie Londynu.

„Anima” ukaże się na płycie CD oraz w kilku winylowych wersjach: na podwójnym czarnym winylu, w limitowanej edycji na pomarańczowym podwójnym winylu oraz w wersji ekskluzywnej-na podwójnym 180 gramowym winylu, z 40-stronicową książką, tekstami oraz rysunkami ołówkiem autorstwa Stanleya Donwooda i dr Tchocka.

Oczywiście, z myślą o najbardziej niecierpliwych fanach, album będzie dostępny na wszystkich platformach cyfrowych już 27 czerwca. Tego dnia odbędzie się także premiera krótkometrażowego filmu, również zatytułowany „Anima”, w reżyserii Paula Thomasa Andersona. Obraz będzie zawierać trzy utwory z płyty i będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem Netflix'a.

Warto zaznaczyć, że podczas gdy wydania cyfrowe i CD będą zawierać dziewięć utworów, wersje winylowe zawierają dziesiątą bonusową kompozycję pt. „Ladies & Gentlemen, Thank You for Coming”

Lista utworów „Anima”:

  1. Traffic
  2. Last I Heard (…He Was Circling The Drain)
  3. Twist
  4. Dawn Chorus
  5. I Am A Very Rude Person
  6. Not The News
  7. The Axe
  8. Impossible Knots
  9. Runwayaway
  10. Ladies & Gentlemen, Thank You for Coming)- tylko na winylu

Zobacz także

© 2023 Psychosonda. All rights reserved.