100 najodważniejszych polskich piosenek Sprawdź

Blenders i ich debiutancka płyta „Kaszëbë” na Record Store Day Black Friday

Autor
Informacja Prasowa
Data publikacji
26.11.2021
Dział
/ newsy
Udostępnij
Blenders i ich debiutancka płyta „Kaszëbë” na Record Store Day Black Friday
Album ukaże się w sprzedaży 26 listopada na Record Store Day Black Friday w wybranych niezależnych sklepach muzycznych. Psychosonda jest partnerem Record Store Day w Polsce.

Kaszëbë” ukazuje się na winylu po raz pierwszy! I to w bardzo atrakcyjnej formie! Album pojawi się w limitowanej wersji 300 egzemplarzy jako dwupłytowe wydanie (splatterowe różowo-żółte płyty 180g) w drukowanych kopertach wewnętrznych i najbardziej kolorowym gatefoldzie na rynku! Winylowe wydanie „Kaszëbë” jest także wydaniem jubileuszowym, bowiem w ten sposób zespół świętuje XXX-lecie istnienia! Dodatkowo „Kaszëbë” pojawi się także w formie kasety! Jej nakład także jest limitowany, tym razem do 100 egzemplarzy.

„Kaszëbë” to pierwszy album zespołu Blenders wydany w 1995 roku. Debiut został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i publiczność, co zaowocowało nominacją do nagrody Fryderyki 1995 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Jakie dodatkowo płyty są w sprzedaży w ramach RSD Black Friday? Zobacz pełną listę: https://recordstoredaypolska.com/plyty-rsd

Zobacz także

© 2023 Psychosonda. All rights reserved.