Dwie nowości od marki Ortofon

W lipcu tego roku odbędzie się premiera dwóch nowych wkładek gramofonowych marki Ortofon. Oferta duńskiego producenta będzie skierowana zarówno do zwolenników budżetowej serii OM oraz wielbicieli linii Ortofon Exclusive.

Wkładka Super OM 5E to kolejna odsłona serii OM, której założeniem jest „optymalne dopasowanie” (Optimum Match) w preferencyjnej cenie. Utrzymany w klasycznym wzornictwie Super OM 5E został wyposażony w ulepszony układ generujący -w porównaniu ze standardowym OM 5E- oraz igłę eliptyczną, zapewniającą lepszą jakość odsłuchu.

MC A Mono to wysokiej klasy wkładka przeznaczona do odtwarzania nagrań monofonicznych. Tytanowa konstrukcja wkładki jest niemal w całości inspirowana popularnym modelem MC A 95. Podobnie jak w innych wkładkach z serii Exclusive, w MC A Mono zastosowano specjalną igłę o profilu diamentowym Ortofon Replicant 100, która została zamontowana na wsporniku borowym. Ponadto wykorzystano takie rozwiązania, jak opatentowaną przez Ortofon technologię WRD (Wide Range Dumping), magnes neodymowy czy cewkę Ortofon Aucurum.  


Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.