100 najodważniejszych polskich piosenek - książka napisana przez twórców Psychosondy Sprawdź

Festiwal kultury winylowej w warszawskim Wola Park

Autor
Barbara Różańska
Data publikacji
25.11.2019
Dział
/ newsy
Udostępnij
Festiwal kultury winylowej w warszawskim Wola Park
W sobotę 30 listopada, w centrum Wola Park, rusza pierwsza edycja festiwalu „Winyl i Muzyka”. W programie m.in. targi płytowe, pokazy scratchu i beatjugllingu, wystawy, warsztaty oraz strefa chillout.

W trakcie imprezy odwiedzający będą mogli zapoznać się bliżej z kulturą winylową a także nabyć własne krążki z szerokiego asortymentu zaproszonych sklepów płytowych: Downtempo City Funk, plytygramofonowe.pl, Winyl Market, trzaski.pl z Białej Podlaskiej, Winylowania z Białegostoku i Muzyka Miasta z Rzeszowa.

W strefie warsztatowej goście będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach projektowania okładek płytowych, tworzenia biżuterii z elementów muzycznych oraz, w myśl koncepcji zero-waste, warsztatach malowania na zużytych płytach.

Podczas całego wydarzenia odwiedzającym będzie towarzyszyć muzyka na żywo w wykonaniu doświadczonych didżejów wykonujących swoje sety, tylko i wyłącznie na czarnych płytach. Z kolei w strefie chillout będzie można nie tylko odpocząć i posłuchać muzyki, jak również obejrzeć wystawę okładek płyt winylowych autorstwa znakomitych plastyków i grafików starego i nowego pokolenia takich jak: Rosław Szaybo, Marek Karewicz, Andrzej Pągowski, Jacek Walesiak, Nawer, Forin, Meat czy Full Metal Jacket. 

Imprezę poprowadzi prezenter radiowy i konferansjer Proceente z Aloha Entertainment* / AlohaSklep.pl / Hip-Hop Kampus

Partnerzy wydarzenia: Humpter / Elita Graffshop / Montana Cans PL

Wstęp wolny

Link do strony wydarzenia na Facebooku

Zobacz także

© 2022 Psychosonda. All rights reserved.