100 najodważniejszych polskich piosenek Sprawdź

OMNI - wielofunkcyjny gramofon dla muzyków i melomanów

Autor
Barbara Różańska
Data publikacji
05.02.2019
Dział
/ newsy
Udostępnij
OMNI - wielofunkcyjny gramofon dla muzyków i melomanów

Przenośny gramofon OMNI od Headache Sound Electronics łączy w sobie funkcje gramofonu oraz instrumentu muzycznego. Zaprojektowany z myślą nie tylko o miłośnikach analogowego brzmienia, lecz także o muzykach i DJ-ach. OMNI to kolejny projekt powstający dzięki akcji crowdfundingowej prowadzonej przez społeczność Kickstarter'a.

Celem twórców z Headache Sound Electronics było stworzenie kompaktowego gramofonu, który poza perspektywą odsłuchania ulubionych płyt winylowych, daje nam możliwość np. scratchowania do podkładu z bluetootha w dowolnie wybranym miejscu i czasie.

 

Jak zapewnia producent "OMNI to odtwarzacz zarówno muzyki analogowej, jak i cyfrowej, a w szczególności dla miłośników winyli, poszukujących wysokiej jakości gramofonów, które zapewniają lepszą jakość dźwięku oraz funkcjonalność. OMNI odtwarza 7-calowe, 10-calowe i 12-calowe płyty winylowe, a w pełni regulowane ramię oraz headshell [standardowo w zestawie wkładka AT3600L - możliwość upgrade'u] zapewniają wysokiej jakości dźwięk stereo. Co więcej, wbudowany odbiornik audio bluetooth umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki wprost z naszego smartfona.”

Aby zostać jednym z pierwszych użytkowników OMNI, przejdź na oficjalną stronę kampanii crowdfundingowej Kickstarter.

Zobacz także

© 2023 Psychosonda. All rights reserved.