100 najodważniejszych polskich piosenek Sprawdź

Klasyka polskiego rocka na kasetach

Autor
Psychosonda
Data publikacji
17.03.2021
Dział
/ newsy
Udostępnij
Klasyka polskiego rocka na kasetach
Pracująca m.in. z polskim back catalogue’iem wytwórnia muzyczna MTJ powróciła właśnie do siedmiu kultowych tytułów. Dała im nowe życie wydając je na przeżywających swój renesans kasetach magnetofonowych.

Wśród odświeżonych przez MTJ albumów znalazły się wyłącznie perełki polskiego rocka. Od teraz na kasetach możecie znaleźć takie klasyki jak „Unu” Perfectu„Nowa Aleksandria” Siekierydebiut Lady Pank„Europa i Azja” Sztywnego Pala Azji„Za ostatni grosz” Budki Suflera„Tilt” Tiltu oraz pierwsze wydawnictwo Klausa Mitffocha.  

Znany m.in. wśród miłośników polskiego rocka z lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku wydawca postanowił ożywić najpiękniejsze wspomnienia słuchaczy, którzy do dziś z rozrzewnieniem wspominają tamten okres w rodzimej muzyce rozrywkowej. Wielu z nich cały czas ma w domach nie tylko kultowe kaseciaki, ale także bogate kolekcje nagrań na MC. Teraz te wszystkie zbiory mogą zostać uzupełnione o elegancko wydane kasety z legendarnymi albumami, które nie tylko dobrze brzmią, ale także pięknie wyglądają na półce. Ich wartość kolekcjonerska i archiwalna jest nie do przecenienia. 

Sprawdź ofertę: www.mtj.pl/sklep

Info prasowe


Zobacz także

© 2023 Psychosonda. All rights reserved.