Już w sprzedaży - limitowana wersja gramofonu Technics Grand Class SL-1200GAE

Wydana z okazji 50-lecia firmy Technics, limitowana edycja gramofonu SL-1200GAE w końcu pojawiła się w sprzedaży. Zapowiadane od dawna wydarzenie stało się faktem!

Niemieckie zakłady Technicsa poinformowały, że  Grand Class SL-1200GAE jest już dostępny w sprzedaży. Za sztukę trzeba będzie zapłacić jednak ponad 15 tys. zł (na rynku brytyjskim przewidywana cena to £2,799). By to cudeńko trafiło w Twoje ręce oprócz sporych oszczędności potrzebne Ci będzie szybkie i zdecydowane działanie. Z liczącej 1200 sztuk serii do sprzedania pozostaje tylko 900 sztuk. W kwietniu pierwszych 300 gramofonów, które pojawiły się na rynku japońskim sprzedało się na pniu. Rozeszły się w niespełna 30 minut! Jeśli masz więc zamiar startować w wyścigu po ten wyjątkowy model, musisz działać naprawdę szybko. 

Każdy model w ramach limitowanej serii posiada numer umieszczony na tabliczce znamionowej. Odliczanie rozpoczęte. Tutaj znajdziesz namiary na niemieckich i austriackich sprzedawców.

Technics Grand Class SL-1200GAE

Grand Class SL-1200GAE i Grand Class SL-1200G to najnowsze wersje kultowego modelu Technicsa SL-1200 z napędem bezpośrednim. Bezrdzeniowy silnik Direct Drive Technics oparto na całkowicie nowej konstrukcji, która charakteryzuje się wysokim momentem obrotowym oraz znaczącą redukcją drgań podczas obrotu. Potencjalne drobne drgania silnika są usuwane przez bardzo precyzyjne czujniki ustawienia położenia kątowego, kierowane przez układ sterowany mikroprocesorem. Trójwarstwowy talerz o wysokiej sztywności pozwala tłumić drgania oraz zapewnia płynne i stabilne obroty.

Jak zapowiada producent - gramofony te zaprojektowano dla audiofilów, którzy chcą na nowo odkryć ciepły, analogowy, znakomicie szczegółowy dźwięk płyt winylowych. Dokładną specyfikację gramofonu oraz opis nowych rozwiązań znajdziecie na stronie Technicsa.

Technics potwierdził jednocześnie, że standardowa, nielimitowana edycja gramofonu SL-1200G będzie dostępna jesienią tego roku.

Technics Grand Class SL-1200GAE

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.