100 najodważniejszych polskich piosenek Sprawdź

Live stream koncertu Pharoah Sandersa z okazji 80. urodzin muzyka

Autor
Barbara Różańska
Data publikacji
22.09.2020
Dział
/ newsy
Udostępnij
Live stream koncertu Pharoah Sandersa z okazji 80. urodzin muzyka
13 października, prosto z klubu Zebulon w Los Angeles, odbędzie się transmisja na żywo wyjątkowego koncertu legendy jazzowej awangardy Pharoah Sandersa. Na scenie artyście będzie towarzyszył inny mistrz saksofonu, Azar Lawrence.

Odpowiedzialnymi za organizację wydarzenia jest wydawnictwo Trazar Records oraz dyrekcja klubu Zebulon, którzy postanowili w ten sposób uczcić 80. urodziny słynnego saksofonisty.

Podczas koncertu „Another Trip Around The Sun” legendarnemu muzykowi będzie towarzyszył Azar Lawrence na saksofonie, John Beasley na klawiszach, Tony Austin na perkusji i Sekou Bunch na basie.  

Jak czytamy w oświadczeniu Trazar Records: "To będzie niezapomniane przeżycie. Mistrzowie w swoim fachu, dwaj wielcy przyjaciele razem na scenie, celebrujący pasmo sukcesów i ciągłych wyzwań. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy upamiętnić te dwie niezwykłe energie muzyczne, Pharoah i Azara, jednocześnie świętując 80. urodziny Pharoah. Wkrótce pojawi się również płyta!"

Koncert rozpocznie się o 19:00. Szczegółowe informacje dotyczące biletów oraz samego wydarzenia na stronie klubu oraz Dice.FM.

Zobacz także

© 2023 Psychosonda. All rights reserved.