Pasiasta Płyta Winylowa – Cracovia i jej kibice dla potrzebujących

Maciej Maleńczuk, Jacek Chruściński, Wu-Hae: nagrania tych artystów znalazły się na okolicznościowej płycie winylowej, wydanej z inicjatywy członków i sympatyków KS Cracovia. Dochód z licytacji płyt zostanie przeznaczony dla podopiecznych fundacji Pasiaste Marzenia.

Na płycie znajduje się 6 utworów, w tym dwie wersje hymnu Cracovii nagrane przez Maleńczuka i Aleksandra „Makino” Kobylińskiego. Wydawnictwo obejmuje ponadto kompozycję Jacka Chruścińskiego „Pasiaste serce” i utwór Wu-Hae zarejestrowany z okazji jubileuszu 100-lecia klubu, a także Hejnał Mariacki i instrumentalną wersję kibicowskiej piosenki „Cracovia to jest duma”.

Pasiasta Płyta Winylowa to wyjątkowa inicjatywa – dotychczas żaden polski klub nie doczekał się publikacji swoich tradycyjnych utworów muzycznych na winylu. Wydawnictwo nie pojawi się w regularnej sprzedaży: połowa z 200 wytłoczonych egzemplarzy została przekazana na pamiątkę uczestnikom projektu, a pozostałe płyty zostaną zlicytowane na charytatywnych aukcjach fundacji Pasiaste Marzenia.

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.