100 najodważniejszych polskich piosenek - w preorderze książka z singlem winylowym! Sprawdź

Winyl z pieniążkiem czyli preorder "12 groszy"

Autor
Informacja Prasowa
Data publikacji
31.05.2022
Dział
/ newsy
Udostępnij
Winyl z pieniążkiem czyli preorder
To jedna z najbardziej pożądanych płyt przez kolekcjonerów i absolutnie najpopularniejszy album Kazika Staszewskiego! "12 groszy" KAZIKA na winylu już w sprzedaży! Płyty z wyjątkowym prezentem w pakiecie są dostępne tylko do 10 czerwca.

"12 groszy" to album Kazika wydany po raz pierwszy w czerwcu 1997 i od samego początku będący bestsellerem. Pochodzą z niego takie hity, jak tytułowe "12 groszy", "Maciek, ja tylko żartowałem", ale także "Idę tam gdzie idę" i "Sztos", promujący film pod tym samym tytułem w reżyserii Olafa Lubaszenki. Na 25. rocznicę premiery płyty, która zyskała status multidiamentowej, SP Records zapowiedział reedycje winylową tej legendarnej płyty.

"12 groszy" ukaże się jako podwójny album - w najwyższej jakości tłoczenia 2x180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: pomarańczowym (przejrzystym) i niebieskim (przejrzystym) Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący - płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. do 10 czerwca. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty, a także kasety magnetofonowe. 

Do każdej płyty wydawca dołącza niezwykły prezent - unikatową, kolekcjonerski numizmat w nominale 12 groszy! To absolutny cymes i coś, co każdy kolekcjoner i fan Kazika powinien mieć!

Sprawdź preorder (tylko do 10 czerwca 2022) na stronie SP Records


Zobacz także

© 2022 Psychosonda. All rights reserved.