100 najodważniejszych polskich piosenek - książka napisana przez twórców Psychosondy Sprawdź

"Magiczny" sposób na przechowywanie winyli

Autor
Psychosonda
Data publikacji
25.07.2016
Dział
/ newsy
Udostępnij

The Magic Vinyl Display to ramka na winyle, która służy jednocześnie do ich przechowywania oraz eksponowania walorów estetycznych okładek. W każdej przymocowanej do ściany ramce można przechowywać aż siedem 12-calowych płyt. Przy użyciu kilkunastu można stworzyć prywatną winylową galerię. Produkt próbuje wprowadzić na rynek szwedzka firma Wag the Wall.

MUZYKA I SZTUKA W ODPOWIEDNIEJ OPRAWIE

Produkt zdaje się uwzględniać opinię wielu miłośników muzyki, którzy twierdzą, że winyl służy nie tylko do słuchania, ale i do oglądania. Ramki pozwalają na wyeksponowanie okładek płyt, które same w sobie bywają przecież dziełami sztuki.

Dostępne obecnie ramki na winyle pozwalają na eksponowanie jednego egzemplarza, podczas gdy The Magic Vinyl Display umożliwi bezpieczne przechowywanie jeszcze kilku innych płyt. Ramki wykonano z akrylowego szkła, które odpowiednio zabezpiecza okładkę przed zabrudzeniami, kurzem oraz szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Przechowywane w ramkach płyty są nie tylko łatwo dostępne, ale pozwalają także na zaoszczędzenie miejsca w zazwyczaj ciasnych mieszkaniach. Wygospodarowaną przestrzeń przeznaczamy oczywiście na kolejne winyle :)

CROWDFUNDING

Produkt niestety nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Obecnie w serwisie Indiegogo trwa zbieranie funduszy na uruchomienie produkcji oraz kanałów dystrybucji. Znajdziesz tam również więcej informacji o samym projekcie firmy Wag the Wall.

Zobacz także

© 2022 Psychosonda. All rights reserved.