Nowość od Vertere Acoustics na HIGH END Munich 2019

Podczas tegorocznej edycji targów HIGH END w Monachium, odbyła się premiera „niskobudżetowego” gramofonu od Vertere Acoustics- DG-1 Dynamic Groove.

Znana głównie z luksusowych projektów marka tym razem postawiła na innowacyjne podejście projektowe w relatywnie niskiej cenie... 4000$. Jak twierdzi Touraj Moghaddam, projektant i właściciel firmy:

Vertere DG-1 Dynamic Groove Record Player to nasz najbardziej dostępny cenowo projekt; najłatwiejszy do skonfigurowania i użycia, który zawiera niektóre z naszych najbardziej innowacyjnych pomysłów.

Jak zatem prezentuje się DG-1 Dynamic Groove? W jego budowie wyróżnia się wielowarstwowa (akrylowo-stalowa) konstrukcja plinty, aluminiowy talerz z matą PETG oraz tarczą wykonaną z korka, neoprenu i nitrylu. Uwagę przykuwa również charakterystyczne ramię z nylonowymi łożyskami oraz niekonwencjonalnym pozłacanym okablowaniem. Ponadto, DG-1 jest wyposażony w elektroniczną regulację prędkości między 33 1/3 obr./min a 45 obr./min. oraz osłonę przeciwpyłową.

High End Munich

Monachijskie targi High End to najważniejsze europejskie wydarzenie dla branży audio. Na powierzchni 29000 m2 Centrum Wystawienniczego MOC spotykają się przedstawiciele zarówno światowych marek, jak i lokalnych producentów. Co roku, blisko 500 wystawców przybywa do Monachium żeby zaprezentować branżowe prototypy, premiery i nowości a dziennikarze poszukują tam najnowszych audio-trendów. 


Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.