Już 100 winylowych tytułów od GM Records

Minął już niemal rok, odkąd w Polsce została przywrócona produkcja płyt winylowych. Dzisiaj tłocznia GM Records Vinyl ma na swoim koncie wykonanie już ponad stu tytułów na czarnym (i nie tylko) krążku. Redakcja Psychosondy gratuluje! 

GM Records oferuje również produkcję na kolorowym i transparentnym winylu – klienci mają do wyboru całą paletę barw. Dla tych poszukujących niezwykłych form – tłocznia proponuje unikalne łączenie kolorów, oraz płyty typu picture discs.

img_4535a
Ekipy GM Records i Teraz Rocka

Wyjątkowa setna pozycja 

Setną pozycją winylową z logo GM Records Vinyl był jubileuszowy album, który powstał z okazji 25-lecia magazynu Tylko/Teraz Rock. To wyjątkowa pamiątka dla Redakcji i szczególny moment dla naszej tłoczni. Na płycie usłyszymy: Myslovitz, Happysad, T.Love Alternative, Pidżama Porno, Acid Drinkers, Luxtorpeda, Coma, Riverside i Armia. Limitowany nakład, liczący 300 sztuk, został osobiście ponumerowany przez Redaktora Naczelnego Wiesława Weissa podczas wizyty w siedzibie GM Records.

img_4415
Redaktor naczelny Teraz Rocka Wiesław Weiss numeruje płytę 
06_dsc0127
img_4492
img_4428
Edycja limitowana - 300 ręcznie numerowanych egzemplarzy 

Najlepsze życzenia 

Jako redakcja winylowego portalu Psychosonda jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy i życzymy GM Records kolejnych setek wytłoczonych tytułów. Ich recenzje możecie na bieżąco czytać na łamach naszego portalu. Zapraszamy do działu recenzje.

Oficjalna strona GM Records.

materiały: GM Records 

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.