Winylowa reedycja „Is This Desire?” PJ Harvey

29 stycznia 2021 roku, za pośrednictwem UMC/Island, ukaże się winylowe wznowienie czwartego studyjnego albumu PJ Harvey „Is This Desire?”. Reedycja obejmuje także niewydaną wcześniej wersję demo albumu, która będzie dostępna na CD, winylu oraz w formacie cyfrowym.

Nagrany w Somerset i Londynie między kwietniem 1997 a kwietniem 1998 r. album „Is This Desire?” był współprodukowany przez takich producentów jak Flood, Head oraz samą Harvey. Zawierał również szereg instrumentalnych elementów wykonanych przez Roba Ellisa, Johna Parisha, Micka Harvey'a, Erica Drew Feldmana, Joe Gore'a i Jeremy'ego Hogga.

„Is This Desire?” to kolejny odświeżony tytuł PJ Harvey z lat 90. Niewątpliwym atutem wydania jest kolekcja niepublikowanych demówek każdego z utworów, w tym takich przebojów jak „A Perfect Day Elise”, „The Wind” czy „Angelene”.

Mastering płyty jest dziełem Jasona Mitchella z Loud Mastering oraz wieloletniego współpracownika PJ, Johna Parisha. Wydanie zostało wzbogacone o niepublikowane dotąd zdjęcia autorstwa Marii Mochnacz.

Wznowieniu towarzyszy premiera niewydanego dotąd klipu do utworu „Angelene”.

Album jest już dostępny w preorderze.

PJ Harvey „Is This Desire?” (LP)

Strona A

 1. Angelene
 2. The Sky Lit Up
 3. The Wind
 4. My Beautiful Leah
 5. A Perfect Day Elise
 6. Catherine

Strona B

 1. Electric Light
 2. The Garden
 3. Joy
 4. The River
 5. No Girl So Sweet
 6. Is This Desire?
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.