100 najodważniejszych polskich piosenek Sprawdź

Winylowe pomaganie w Warszawie pod patronatem Psychosondy

Autor
Informacja Prasowa
Data publikacji
24.03.2022
Dział
/ newsy
Udostępnij
Winylowe pomaganie w Warszawie pod patronatem Psychosondy
W ostatnią niedzielę marca (27.03.2022) o godz. 12:00 odbędzie się Wielka Winylowa Wyprzedaż w Food Town w Fabryce Norblina przy ulicy Żelaznej 51/53.

Znajdziecie na niej najnowsze wydawnictwa oraz perełki z epoki, płyty nowe i używane w różnej stylistyce i przedziale cenowym. Przewidziane rabaty nawet do 50% oraz kosze z tanią płytą, w której cena zaczyna się już od 5 PLN!

Uwaga! Będzie to wyjątkowa edycja, ponieważ 10% z obrotu strefy przeznaczone zostanie na pomoc dla walczącej Ukrainy! 

Wystawcy, których spotkacie na wyprzedaży:  Downtempo City Funk – spec od jungle/ d’n’b i szeroko pojętej elektroniki, Sounds Good – slipmaty, stojaki na płyty winylowe oraz akcesoria do ich pielęgnacji, Trzaski.pl – jazz to jego miłość zwłaszcza w starych wydaniach, Winyl Market – szeroki wachlarz stylistyczny (sporo japońskich wydań).

Z tej okazji do wspólnego grania zaprosiliśmy na tą edycję wyjątkowych gości, którzy swoimi setami będą podgrzewać atmosferę w trakcie targów. 

Zagrają dla Was : NOVIKA – diva polskiej sceny elektronicznej,  Grzegorz Lipiński -  połowa duetu Holiday 80 na co dzień związana z oficyną The Very Polish Cut Outs, Ros z Addiction Records – weteran sceny drum’n’ bass / jungle, Eklektik Selektah – DJ i prezenter radiowy znany z audycji Beat Kultura na falach Radio Kampus oraz Bryndal Eklektik.

Partnerem wydarzenia jest T-Mobile Electronic Beats oraz portal Psychosonda.

Data : 27.03.2022
Miejsce : Food Town w Fabryce Norblina
Godziny : 12:00-18:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/938804213504974

Zobacz także

© 2023 Psychosonda. All rights reserved.