100 najodważniejszych polskich piosenek - książka napisana przez twórców Psychosondy Sprawdź

Winyle z WM Fono na Co jest Grane 24 Festival

Autor
Psychosonda
Data publikacji
18.06.2019
Dział
/ newsy
Udostępnij
Winyle z WM Fono na Co jest Grane 24 Festival
W miniony weekend tłocznia płyt winylowych WM Fono obecna była na corocznym festiwalu Co jest grane 24. Wraz z firmą Nautilus Salon Audio Video oraz Studio U22 Sound Vision and Pleasure firma zorganizowała stoisko odsłuchowe, na którym uczestnicy festiwalu mogli na profesjonalnym sprzęcie audio posłuchać płyt winylowych, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle winylowej ścianki, za które otrzymywali bilet wstępu do warszawskiej tłoczni.

To jedna z wielu aktywności WM Fono, mająca na celu zaszczepienie w odbiorcach miłości do czarnego (i nie tylko!) krążka. - Jako tłocznia chcemy pokazywać magię płynącą z ponadczasowego nośnika jakim jest winyl. Wkładamy serce i pasję w to co robimy, chcemy się nią dzielić, a tego typu działania są do tego świetną okazją - tłumaczy Katarzyna Widz z działu marketingu WM Fono. 

Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Oprócz festiwalowiczów odwiedzili je również znakomici artyści - Andrzej Smolik, Kev Fox, Mery Spolsky, Mela Koteluk, a także Wojtek Mazolewski i John Porter.

foto: WM Fono

Zobacz także

© 2022 Psychosonda. All rights reserved.