Wyprzedaż kolekcji Crate Monkey Records!

Crate Monkey Records wyprzedaje swój winylowy asortyment. Oferta obejmuje ponad 10 000 egzemplarzy polskich i zagranicznych artystów. Szczegółowe informacje na temat kolekcji w Katalogu poniżej.

Crate Monkey Records to jeden z największych internetowych sklepów płytowych w Polsce, w którego asortymencie można znaleźć używane krążki z różnych okresów muzycznych i rozmaitych stylów, od muzyki klasycznej, przez blues, jazz, r&b, po rock czy pop.

Teraz, w związku z zaprzestaniem działalności sklepu, ta niesamowita kolekcja została wystawiona na sprzedaż. W ofercie znajdują się tytuły takich artystów jak Tina Turner, Whitney Houston, The Beatles, Iron Maiden, Charles Aznavour, Floyd Cramer, King Crimson, Pink Floyd, The Beatles, The Who i wielu innych. Albumy w większości są w stanie Near Mint lub Very Good +. Co więcej, wraz z kolekcją, sklep oddaje w ręce szczęśliwych nabywców półki oraz elementy niezbędne do przechowywania płyt.

Ofertę możecie znaleźć pod tym linkiem, a tutaj znajduje się kompletny katalog dostępnych pozycji. Cena jest w całości do negocjacji. 

Artykuł sponsorowany

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.