100 najodważniejszych polskich piosenek Sprawdź

Wyprzedaż kolekcji Crate Monkey Records!

Autor
Barbara Różańska
Data publikacji
11.12.2019
Dział
/ newsy
Udostępnij
Wyprzedaż kolekcji Crate Monkey Records!
Crate Monkey Records wyprzedaje swój winylowy asortyment. Oferta obejmuje ponad 10 000 egzemplarzy polskich i zagranicznych artystów. Szczegółowe informacje na temat kolekcji w Katalogu poniżej.

Crate Monkey Records to jeden z największych internetowych sklepów płytowych w Polsce, w którego asortymencie można znaleźć używane krążki z różnych okresów muzycznych i rozmaitych stylów, od muzyki klasycznej, przez blues, jazz, r&b, po rock czy pop.

Teraz, w związku z zaprzestaniem działalności sklepu, ta niesamowita kolekcja została wystawiona na sprzedaż. W ofercie znajdują się tytuły takich artystów jak Tina Turner, Whitney Houston, The Beatles, Iron Maiden, Charles Aznavour, Floyd Cramer, King Crimson, Pink Floyd, The Beatles, The Who i wielu innych. Albumy w większości są w stanie Near Mint lub Very Good +. Co więcej, wraz z kolekcją, sklep oddaje w ręce szczęśliwych nabywców półki oraz elementy niezbędne do przechowywania płyt.

Ofertę możecie znaleźć pod tym linkiem, a tutaj znajduje się kompletny katalog dostępnych pozycji. Cena jest w całości do negocjacji. 

Artykuł sponsorowany

Zobacz także

© 2022 Psychosonda. All rights reserved.