Nowe płyty

W tym dziale przeczytasz o nowych płytach winylowych z którymi naszym zdaniem warto zapoznać się bliżej. Wyznajemy zasadę: współcześnie gra się świetną muzykę, trzeba tylko wyjść jej naprzeciw. Muzykę recenzujemy niemal wyłącznie z płyt winylowych.

Jeśli wydałeś płytę na winylu jako zespół lub wydawca skontaktuj się z nami.

0
Wyjątkowy projekt muzyczny przygotowany specjalnie na Przystanek Woodstock 2015, będący hołdem dla muzyki lat 60. i 70. Na winylu brzmi brzmi rewelacyjnie i energetyzująco.
1
Albumy live powstają po to, aby ktoś, kto nie załapał się na koncert danego artysty, po przesłuchaniu płyty mógł poczuć, że jednak na nim był. Na tym albumie obecność jest wyraźnie odczuwalna.
0
Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w Ciebie... Mamy też kapitalnie wydany i dobrze brzmiący winyl. Bunt w wydaniu exclusive.
4
Jeszcze nigdy Budka Suflera nie brzmiała tak potężnie. Jeszcze nigdy żadna płyta tego lubelskiego zespołu nie ukazała się na tak pięknie wydanym winylu.
1
Calexico przyzwyczaiło nas już, że ich muzyka jest jak wielobarwna karawana z bardzo wyraźnie zaznaczonym rodowodem sięgającym pogranicza amerykańsko-meksykańskiego.
0
Okoliczny Element ma nosa do sampli. Ich muzyka dowodzi, że siedzą w winylach po uszy, czują oldschoolowy, soulowy klimat i wiedzą, jak skonstruować porządny, nośny podkład.
0
Americana w polskim wydaniu na bardzo wysokim poziomie koncepcyjnym, aranżacyjnym i instrumentalnym. Patronat Psychosondy.
0
Na "China Collection" słychać jednocześnie Milesa Davisa, Chrome i Kluster. Jazz idzie do przodu w tempie szybszym niż światło! Oto dowód.
0
Recenzja drugiej płyty Adama Jana Kaufmanna – polskiej ikony songwriterskiego lo-fi.
0
Jeśli lubisz freaków pokroju Zappy, Beefhearta czy Pattona to mamy dla Ciebie coś specjalnego. W dodatku produkt krajowy.
4
Kamanda Pinka Floyda odegrała ostatni, pożegnalny spektakl, a jeżeli komuś nie podoba się, że wyszli na bis - cóż, niech dalej wydziera się przy kasie, żądając zwrotu biletu.
3
Każdy z nas ma swoich muzycznych megaidoli. Ludzi, których cenimy nie tylko za doskonałą muzykę, ale także za sposób bycia, aurę wokół nich czy wpływ, jaki wywierają na innych twórców.