A1-Rock

www.a1-rock.eu

Sklep prowadzi również sprzedaż internetową.

Sklep prowadzony przez kolekcjonera, które przez całe życie zajmuje się zbieraniem nośników muzycznych. W sklepie można znaleźć nie tylo świetne winyle (ok. 8 tysięcy LP oraz maxi) i CD, ale również spory kawałek historii muzyki.  A1-Rock mieści się po czeskiej stronie Cieszyna, naprzeciwko dworca kolejowego (budynek obok hotelu Piast, 1 piętro).

Dane teleadresowe

Galeria zdjęć

Opinie o sklepie
A1-Rock

3.83
Średnia ocena
z 2 opinii
4.50
Wybór płyt
4.50
Obsługa
2.50
Ceny

Opinie o sklepie

vinylLOVE 05 kwiecień 2016, 11:55

  • 4
  • 4
  • 1
Sprzedawca kompetentny, wybór spory choć brakuje wielu ważnych tytułow . Jednak jest jeden duży minus - CENY. Rozumiem, że na fali popularności winyli można zarobić ale ceny "normalnych" płyt są zdecydowanie przesadzone ,wręcz zaporowe. Tanio owszem można kupić ale tylko płyty Noname. Szkoda.

Kris 18 marzec 2016, 10:16

  • 5
  • 5
  • 4
Wiem, nie jestem obiektywny. Sklep prowadzi mój tata i naturalnym jest, że życzę mu jak najlepiej. W dodatku sam nie bardzo znam się na winylach. Wiem natomiast (z pierwszej ręki), jak ogromną wiedzę na ten temat posiada mój tata. Zbierał płyty niemal całe swoje życie i teraz dzieli się tym hobby. Jeśli go odwiedzisz nie będziesz miał do czynienia ze sprzedawcą/handlarzem, ale z człowiekiem z pasją i zbieraczem takim samym jak Ty. W sklepie znajduje się ponad 10 tysięcy płyt w różnym formacie, a wśród nich prawdziwe perełki. Gorąco polecam miejsce gdzie króluje Rock!

Inne sklepy w mieście Cieszyn