Antykwariat Płytowy Muzant

muzant.pl
3,67 (4)

Dane kontaktowe

Adres
ul. Warecka 4/6
00-040 Warszawa
województwo mazowieckie

Opinie

borixon
13 lutego 2016
Nawet fajne miejsce. Potwierdzam - sporo LP, całkiem przyzwoity wybór kompaktów. Ceny - OK, mogłoby być lepiej, choć tragedii nie ma. Pan sprzedawca stary wyjadacz, zna się na rzeczy, odrobinę specyficzny, ale pięć gram dystansu i można złapać kontakt. Raz na tydzień - dwa można wpaść.
Wybór płyt 3
Obsługa 3
Ceny 3

eds
04 stycznia 2016
Antykwariat fajny, mają dużo zbiorów zwłaszcza winyli. Jeżeli chodzi o CD, to w sklepie są tylko takie płyty, które łatwo można dostać gdzie indziej. Za to na aukcjach wystawiają coś lepszego. Poziom obsługi, niestety najniższa ocena. Sprzedawcy bardzo niemili, nieuprzejmi i gburowaci. Jednego spytać o coś to jakby łaskę robił, że w ogóle mu się głowę zawraca. Kiedy indziej był inny sprzedawca, ale równie chamski jak poprzednik. Będąc dłużej w tym sklepie można poczuć się jak intruz. Pytam się sprzedawcy o winyl - a on do mnie - pan se szuka, skąd mam wiedzieć czy jest, a jak nie ma to nie ma.
Wybór płyt 4
Obsługa 1
Ceny 4

Nap
15 grudnia 2015
Chyba najlepszy z stołecznych antykwariatów. Sporo kompaktów i masa winyli z pękającymi w szwach pudłami z przecenami-choć ciężko w nich coś ciekawego znaleźć. Przeceny ogólne (chyba 2-3 zł) i dla poszczególnych działów (pod stojakami z płytami) gdzie LP wycenione są na 10 zł. Sklep jest dobrze rozplanowany, posiada gramofon do odsłuchu. Płyty są raczej zadbane (choć nie wszystkie umyte). Sporo rocka (pl i zagranicznego), dobry wybór polskiego jazzu, nieco gorszy zagranicznego. Duże zbiory muzyki klasycznej. Ciekawe płyty folkowe. Malutka przegroda z soulem i reggae. Cenowo jest w porządku. Klimatu dodaje kolekcja plakatów i starych sprzętów. Sklep ciężko znaleźć! Wejście do piwnicy jest od strony podwórka między kamienicami.
Wybór płyt 4
Obsługa 4
Ceny 3

Kacper Stoczkowski
13 lutego 2015
Duży wybór płyt winylowych, ciekawe pozycje, bardzo przystępne ceny. Ponadto miła obsługa i ciekawy wygląd sklepu. Ma swój niepowtarzalny klimat. Jedynym minusem jest problem ze znalezieniem sklepu, ponieważ mieści się na osiedlu i praktycznie nie ma żadnych wskazówek na ulicy. Mimo to gorąco polecam!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.