Art Reco

facebook.com/Art-Reco-858668460864882
4,67 (3)

Dane kontaktowe

Adres
ul. Gałczyńskiego 5/10
00-362 Warszawa
województwo mazowieckie

Opinie

Stanisław
05 kwietnia 2017
Świetny sklep prowadzony przez jednego z największych znawców muzyki klasycznej, jakich znam. Ogromny wybór japońskich nagrań po naprawdę przystępnych cenach. Zupełnie nie rozumiem osoby, która napisała poprzednią opinię. Uważam, że 40 zł za świetną japońską płytę to wcale nie dużo. Niech sobie popatrzy na ceny japońskich wydań na Ebayu!!!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Bofoto
09 maja 2016
Winyl + pasja, profesjonalna w bardzo miłej atmosferze obsługa. Wydania japońskie, ale nie tylko, znalazłem za pomocą sprzedawcy wiele perełek w dobrej cenie z serii polskiego jazzu. Polecam z czystym sumieniem sklep Art Reco , oczywiście jestem stałym bywalcem tego sklepu !!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 4

budgie2
21 sierpnia 2015
Jestem kolekcjonerem płyt winylowych, głównie japońskich wydań.Sklep posiada chyba największy wybór interesujących mnie wydań w rozsądnych cenach. Obsługa i jej fachowość rewelacyjna. Byłem dopiero dwukrotnie zakupując kilka rewelacyjnych tytułów i od pierwszego pobytu w Art Reco stał się on moim ulubionym na mapie Warszawy. Polecam każdemu miłośnikowi płyt odwiedzenie tego miejsca!
Wybór płyt 4
Obsługa 5
Ceny 4
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.