Art Rock

oskar-cd.com.pl
4,17 (6)

Dane kontaktowe

Adres
ul. Wielka 9
61-740 Poznań
województwo wielkopolskie

Opinie

Squonk
18 listopada 2017
Kilkukrotnie miałem okazję kupić płyty w tym sklepie. Więcej już tego jednak nie zrobię. Jak ujął to ktoś wcześniej panuje tu podejście "kliencie kup szybko płytę i nie zawracaj mi głowy". Sprzedawca to zwykły snob.
Wybór płyt 4
Obsługa 1
Ceny 3

Marta Dżekson
30 kwietnia 2017
Bardzo miły, pomocny Sprzedawca. Super ceny, wiele ciekawych pozycji, rarytasów. W tym sklepie udało mi się dostać winyl "Michael Jackson In Loving Memory" występujący w nakładzie zaledwie 500 sztuk! :) Polecam każdemu fanowi muzyki jak również kolekcjonerom. Jeszcze tu wrócę. :)
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Tomek
14 stycznia 2017
Wybór płyt chyba jeden z największych z jakim miałem do czynienia. Opisy płyt zgodne, niektóre ceny nieco wyższe niż na allegro, ale całkowicie kompensuje to brak kosztów wysyłki, no i można obejrzeć na miejscu. Sprzedawcę trzeba ciągnąć za język, ale widać, że ma dużą wiedzę.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Basia
23 czerwca 2016
Wybór płyt dobry. Sprzedający pomocni zarówno w zakresie sprzedawanych płyt, jak i gramofonów. Zawsze służą radą. Ocena płyt zgodna z rzeczywistością. Sklep na pewno warty polecenia, tym bardziej, że w samym Poznaniu brakuje takich miejsc.
Wybór płyt 4
Obsługa 4
Ceny 4

Q
11 lutego 2015
Bardzo niemiły sprzedawca. Nie ratuje go nawet pokaźny wybór płyt. Jak powinna wyglądać Twoja wizyta, drogi kliencie w tym sklepie? Powiedz "dzień dobry", szybko wybierz płytę, zapłać, powiedz "do widzenia" i wyjdź.
Wybór płyt 5
Obsługa 1
Ceny 4

A.J. Kaufmann
14 stycznia 2015
Najlepiej zaopatrzony w szeroko rozumiany art-rock/prog/psych, gatunki pokrewne, od jazzu przez rock/pop po metal, muzykę z duszą sklep w Poznaniu. Świetna jakość, okazje i ceny, na uwagę zasługuje nie tylko główna część sklepu, ale też sekcja z tanim winylem. W ofercie również płyty nowe. Miła, fachowa obsługa. Polecam.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.