Fan

fan.pl
4,27 (5)

Dane kontaktowe

Opinie

robbie
15 listopada 2016
Kupuję w sklepie od 2008 r. (ponad 1000 płyt). Ostatnio wpadli na pomysł, żeby pobierać przedpłaty w wys. ok. 30% zamówienia. Jestem zaskoczony, że mój długi staż w sklepie i bardzo duża ilość towaru, którą kupiłem nie spowodowała żadnej różnicy w podejściu do Klienta. Brak mojej przedpłaty spowodował wycofanie zamówienia ?! Właściwie to ja powinienem nie mieć zaufania do sklepu, jeśli często towar przychodzi do mnie uszkodzony i reklamacje są zwracane zawsze na mój koszt, gdzie wysyłka boksu winyli potrafi kosztować kilkadziesiąt złotych. Ostatnio jestem bardzo rozczarowany tym, że sklep jest zainteresowany tylko moimi pieniędzmi, a nie tym, żeby rozwijać dobrą współpracę.
Wybór płyt 4
Obsługa 2
Ceny 3

zygmaj
21 października 2016
Kupuję w sklepie 'Fan' od ponad 10-ciu lat. Zawsze znajdowałem w jego ofercie poszukiwane tytułu. W przypadku braku, sklep powiadomi o dostępności. Wielki plus za możliwość wyboru różnych wersji wydania płyt w tym edycji japońskich. Szczerze polecam.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

vonski
15 czerwca 2015
Obsługa sklepu reaguje na ewentualne uwagi - reklamacje klienta, sprawny kontakt mailowy. Podejście profesjonalne - zależy im na tym, aby klienci byli usatysfakcjonowani. Ze względu na duży asortyment i fachową obsługę polecam sklep FaN .
Wybór płyt 4
Obsługa 4
Ceny 4

Krzysztof Urba
22 marca 2015
Sklep internetowy, w którym kupuję regularnie od około 3 lat. Jako jedyny ze znanych mi na polskim rynku umożliwia porównanie różnych wersji danego albumu oraz zamawianie pozycji niedostępnych. Czasem trwa to ok. 2-3 miesięcy, ale unikatowe płyty niedostępne w Polsce możne kupić bez potrzeby zamawiania z wysokimi kosztami przesyłek zagranicznych. Raz na kilkadziesiąt zamówionych pozycji zdarzyła mi się reklamacja (na oryginalnej płycie Nick Cave była zupełnie inna muzyka), która została sprawnie rozwiązana (wymiana płyty na dobrą). Warto również podkreślić dbałość w pakowaniu płyt. Każda pozycja jest dodatkowo przełożona folią piankową.
Wybór płyt 5
Obsługa 4
Ceny 4

osiris
10 stycznia 2015
Olbrzymi wybór, bardzo atrakcyjne ceny i dużo promocji/wyprzedaży!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.