Hey Joe

Jeden z najstarszych płytowych antykwariatów w Warszawie. Mieści się na tyłach kina Relax. Hey Joe to duży wybór płyt winylowych i CD z rockiem, punk rockiem, nową falą, industrialem, ambientem i reggae. Oprócz sprzedaży nowych i używanych analogów, antykwariat oferuje także skup i zamianę płyt.

Właścicielem antykwariatu jest Krzysztof Nieporęcki.

Dane teleadresowe

Galeria zdjęć

Opinie o sklepie
Hey Joe

4.22
Średnia ocena
z 3 opinii
4.33
Wybór płyt
4.33
Obsługa
4.00
Ceny

Opinie o sklepie

Arcadia 28 marzec 2017, 23:28

  • 5
  • 5
  • 5
Świetny wybór płyt. Właściciel jest mistrzem w doradzaniu i opowiadaniu o muzyce. Ceny różne, ale raczej adekwatne do jakości. Miejsce godne polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nap 15 grudzień 2015, 15:57

  • 4
  • 3
  • 2
Sklep dzieli się na dwie części: Główną i "śmietnik", z osobnymi drzwiami wejściowymi. W Części głównej bardzo dobry wybór polskiej muzyki, dużo rocka (trochę ciekawych wydań), trochę jazzu i reggae. Można trafić na perełki, ale wycenione często ponad ceny rynkowe. Przeciętne ceny płyt również dosyć wysokie. Obsługa kompetentna, chociaż bywa niemiła. W sklepie jest bardzo niewygodnie z racji malutkiej przestrzeni (trzeba się przeciskać przez klientów) .Także przeglądanie płyt nie jest zbyt przyjemne-są upchane ciasno na regałach, a nie w boksach. Płyty są w dobrych stanach, większość posiada zewnętrzne koperty ochronne. Sklep ma ciekawy klimat i leci w nim dobra muzyka. W części "śmietnikowej" jest więcej miejsca. Znajdziemy w niej sporo kompaktów i kaset, a także mnóstwo zniszczonych i beznadziejnych analogów, gdzie po godzinach grzebania może udać się złowić coś ciekawego- ale nie ma mowy o żadnym graalu. Płyty są zaniedbane, leżą w nieładzie, sporo z nich ma porozrywane i przetarte okładki. Posegregowane są (bardzo z grubsza) na soundtracki, Single i szlagery (w pudłach), muzykę klasyczną, muzykę polską, wschodnioeuropejską i pop-rock. CD mają "ujednoliconą" cenę 30 zł podobnie jak winyle-choć można się targować. Zdecydowana większość tych płyt nie jest warta nawet złotówki i sądzę że właściciel ma tego świadomość. Pan który tam siedzi nie grzeszy błyskotliwością ani dobrym smakiem, jest jednak sympatyczny.

enna 07 maj 2015, 11:21

  • 4
  • 5
  • 5
Kupiłam to, czego szukałam, po bardzo korzystnej cenie, niesamowicie miło spędziłam czas na rozmowie z właścicielem sklepu. Sklep znajduje się w niepozornym miejscu, w środku ledwo można się poruszać, praktycznie całe miejsce zajmują płyty. Wizyta w takim miejscu to niezwykła przygoda ;)

Inne sklepy w mieście Warszawa