High Fidelity

4,92 (4)

Dane kontaktowe

Adres
ul. Podbrzezie 6
31-054 Kraków
województwo małopolskie

Opinie

Mateusz
11 września 2017
Super miejsce. Duży wybór płyt i wspaniały pan Piotr, który doradzi, poradzi, a czasami odradzi (jak widzi, że jesteśmy na vinylowym "głodzie" i "musimy" coś kupić). Miejsce nie dla wszystkich, ale dla tych, którzy szanują płyty i kochają muzykę.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Darek
05 lipca 2017
Wydawać by się mogło, że takich miejsc już nie powinno być. Na szczęście są i mają się świetnie. Wszystko tu ze sobą współgra - miejsce, światło, zapach, wystrój, a przede wszystkim człowiek. Wchodząc tutaj czas wokół zatrzymuje się, doskonale wyczuwamy tego ducha czasów minionych. Wspaniałe płyty, nie takie oczywiste, które spotkać można w każdym komisie, ceny ani wysokie, ani niskie - doskonale zrównoważone. No i właściciel, który kocha muzykę, zna się na niej doskonale i o każdej sprzedawanej płycie potrafi opowiadać w nieskończoność. Cudowne, wyjątkowe miejsce. Polecam z całego serca.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Zuza
16 czerwca 2017
Fantastyczne miejsce! Ogromny wybór, przystępne ceny, świetny klimat. Właściciel uśmiechnięty i pomocny, czuć że zna się na rzeczy, a muzyka to jego pasja, a nie tylko praca. Po wizycie w kilku innych sklepach, dopiero tu znalazłam to, czego szukałam. Na pewno zajrzę tu znowu.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Marek Kucharski
10 stycznia 2015
Sklep mały, ale z wyjątkową atmosferą. Prowadzony osobiście przez właściciela, który na płytach i muzyce zna się doskonale. Warto zajrzeć, warto polecić!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 4
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.