Masłowski CD

4,26 (9)

Dane kontaktowe

Adres
ul. Taczaka 21
61-819 Poznań
województwo wielkopolskie

Opinie

Muszynski Fred
14 lipca 2018
I went in this shop and I was surprise by the numbers of records the owner has to sell. But in fact they're not so many insteresting with a special way to manage the styles. More concerns with the sleeve protection and a maniac shopkeeper that blame you cause you if you took the scotch off by yourself. If you're not interesting by heavy metal I wish you good luck and try not to leave before having done look around your search. I by some 10 records on the 20 I selected, and he understand thet I only want 2 45RPM. So that means, he was listening to me and coul'd change what I was hearing to play his favorite songs. Quiete unbeleavable . I've found some interesting stuff but the general state are not so good, sleeves and records. So... i think this guy has busines's cleaver and seems like a bear.
Wybór płyt 3
Obsługa 1
Ceny 3

Pavlov's Dog
18 listopada 2017
Mój zachwyt mad Panem Masłowskim niestety minął po dłuższym czasie. Wielokrotnie próbowałem zamówić u niego płyty i zawsze kończyło się to kilkukrotnym zmywaniem "niech pan przyjdzie za tydzień bo...", "w piątek powinno przyjść", aż w końcu usłyszałem "niech Pan pójdzie lepiej do Empiku". Nie każdy ma czas żeby codziennie zaglądać do jego kanciapy. Fantastyczny pasjonat ale jako sprzedawca i businessman zatrzymał się gdzieś w latach 80tych. W komisie zostawiłem kilka płyt, za które mimo, że się sprzedały nigdy nie otrzymałem pieniędzy. Co gorsze pan Masłowski przez kilka miesięcy zawsze miał jakieś nagłe przypadki i nie chciał mi zapłacić. Po kilku smsach przestał odpisywać. Podsumowując wielki zawód. Mimo lat zaglądania do sklepu poczułem się potraktowany jak frajer. Jeśli chcecie kupić jakieś rzadkie płyty lepiej zamówcie je na zagranicznych serwisach, a nie marnujcie czasu na wizyty w tym sklepie.
Wybór płyt 3
Obsługa 1
Ceny 4

Krzysztof Król
15 lutego 2017
Witam Panie Andrzeju, Nazywam się Krzysiek Król.Mieszkam (jeszcze) w Pile.Z powodu wyjazdu za granicę ,zmuszony jestem (z wielkim bólem!) zlikwidować swoją kilkudziesięcioletnią płytotekę.Zwracam się z prośbą do Pana ,czy w Poznaniu funkcjonuje giełda płyt na którą mógłbym przyjechać i zbyć pozostałość moich zbiorów.Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam, Krzysztof-kom.882937521
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Wisieneg
16 grudnia 2016
Bardzo dobry wybór płyt z każdego gatunku, aczkolwiek najwięcej z szeroko rozumianego rocka. Sprzedawca zawsze chętny do rozmowy o muzyce, jest absolutnym pasjonatem. W sklepie panuje rewelacyjny klimat i zawsze leci w nim dobra muzyka.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Gery67
11 października 2015
Opinie pozytywne już były....teraz negatywna....za daleko mieszkam by być tam częściej.Fakt że sklepik mały ale ma to swój urok dawnych lat....wystarczy wejść do salonu z płytami w dużej galerii i czar pryska zwłaszcza jak szukasz jakiegoś Wielbłąda albo Karmazynowego Króla a z głośników leci coś dziwnego. Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza Pana Andrzeja M.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 4

Q
11 lutego 2015
Jeśli kochasz muzykę, musisz wejść do tego sklepu. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo wybór jest przeogromny! Obecnie jest więcej winyli niż kompaktów, ale nawet Ci drudzy nie wyjdą z pustymi rękami. Co najważniejsze - sprzedawca jest miły i chętny do rozmowy!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Wojtek
05 lutego 2015
Właściciel/Sprzedawca i owszem, zna się na muzyce, wie co ma, człowiek z pasją, fajnie się gada, itd. Super! Z kolei sam lokal zdecydowanie za mały, płyty powciskane gęsto, totalny brak swobody w przeglądaniu zbiorów. Trzeba z góry wiedzieć, czego się szuka i zapytać, a Pan Masłowski, niczym komputerowa baza danych, odpowiada i znajduje :) Szkoda, bo fajnie jest poszperać w płytach.
Wybór płyt 4
Obsługa 5
Ceny 3

Woy Tek
10 stycznia 2015
Doskonały sklep. Sprzedawca / Właściciel to ludzie z pasją. Słychać i widać, że żyją dla i muzyką. Do tego Pan Masłowski to prowadzący Nawiedzonego Studia w studenckim radiu Afera. Pozdrawiam i GORĄCO POLECAM !!!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 4

Pawel Górkiewicz
10 stycznia 2015
Ot mała norka z wielką dusza. Właściciel z ogromną wiedza, można zasiedzieć się godzinami.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.