Media4Home

3,87 (5)

Dane kontaktowe

Adres
ul. Kupiecka 72
65-058 Zielona Góra

Opinie

Michał
30 listopada 2016
Salon klimatyczny i jedyny w swoim rodzaju. Dzięki dobrej i fachowej obsłudze, można znaleźć coś dla siebie. Wybór płyt bardzo duży. Na miejscu można skorzystać z profesjonalnego czyszczenia. Polecam innym :)
Wybór płyt 4
Obsługa 5
Ceny 4

Darek
22 listopada 2016
Bywam tam 2 -3 razy w miesiącu. Wybór płyt jak dla mnie ogromny. Płyty pogrupowane gatunkowo z raczej dobrą ceną i jakością. Najważniejsze, że przed zakupem mogę płyty posłuchać. Nie lubię kupować na allegro kota w worku. Już to ćwiczyłem. Szykuję się na zakup gramofonu. Tanio nie będzie ale tani już miałem. Trochę rat i radość słuchania na lata :-)
Wybór płyt 4
Obsługa 4
Ceny 4

carmazytven
16 stycznia 2016
Rewelacja. Nie ma lepszego wyboru płyt winylowych w całej Zielonej Górze. Ceny również są kuszące i przystępne dla zwykłego śmiertelnika. Ponadto posiadają serwis gramofonów oraz najróżniejsze akcesoria do czyszczenia płyt.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Pietia
01 października 2015
Ja skorzystałem z zakupu używanych winyli na odległość. I tu byłem mile zaskoczony jakością płyt. Były uczciwie ocenione i w dobrej cenie. Myślę, że tam wrócę kiedy będą tytuły, które mnie interesują.
Wybór płyt 3
Obsługa 4
Ceny 4

Leszek
18 sierpnia 2015
Kilka płyt "na stanie" i obiecana pomoc w naprawie sprzętu. To wszystko co oferuje ten sklep. Sprzęt mają wspaniały i drogi. Nie mam ochoty tam wracać. Szkoda, że w Zielonej Górze nie można w dziedzinie winyli nic więcej zdziałać.
Wybór płyt 2
Obsługa 3
Ceny 2

Polecamy także

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.