Megadisc

megadisc.eu
4,56 (3)

Dane kontaktowe

Adres
ul. Nowogrodzka 44
00-241 Warszawa
województwo mazowieckie

Opinie

mrg
01 grudnia 2015
Wielki wybór i wiele rzadkich wydań. Pierwsze tłoczenia płyt zarówno metalowych, jak i rockoeych są tu na porządku dziennym. Niestety ceny, szczególnie w porównaniu do innych miejsc, są dość wygórowane, NAWET jak na takie wydania. Obsługa profesjonalna i obeznana z tematem, lecz pozostawia troszkę do życzenia.
Wybór płyt 5
Obsługa 4
Ceny 3

Ryszard
24 sierpnia 2015
Wspaniałe miejsce i jestem stałym klientem od 2005 roku. Kupiłem tam ponad sto oryginalnych, pięknych mintowych winyli takich jak Jimi Hendrix, The Beatles, Led Zeppelin i wiele wiele innych. Wszystkie te pozycje są już na pokolenia. Polecam wszystkim prawdziwym miłośnikom starego rocka, czarnych płyt. Obsługa sklepu gwarantuje profesjonalizm i pasję na najwyższym możliwym poziomie. Zdecydowanie również dla poważnych kolekcjonerów np. z UK, USA czy też JAP jeśli oczywiście byliby u nas przejazdem :)
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

raffus
07 kwietnia 2015
Znakomity sklep z klimatem i atmosferą z lat 60-70 tych. Płyty (kupiłem kilkanaście - najstarsza z 1970 r.), w stanie idealnym - używane grają lepiej niż niejedna nowa z aktualnych wydań. Właściciel - pasjonat i kolekcjoner. Ceny zróżnicowane. Polecam wszystkim kolekcjonerom i fanom winylu.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 4
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.