Music Fan

3,80 (5)

Dane kontaktowe

Adres
ul. Tamka 38/4
00-385 Warszawa
województwo mazowieckie

Opinie

Maćko
01 października 2017
Wszystko zapowiadało się znakomicie. Pierwsza wizyta i sporo ciekawych płyt, z których już na wstępie odłożyłem sobie pięć sztuk. Tylko ta obsługa klienta... Dziwne jest to o tyle, bo jak się później okazało trafiłem na właściciela sklepu, który od początku łypał na mnie spode łba.. Znalazłem trzy te same albumy Mayalla, wszystkie w tych samych cenach. Naturalną rzeczą jest dla mnie porównanie płyt, aby wybrać tę najlepszą dla siebie. Także wyciągam pierwszą, oglądam jak duże ryski, stan okładki, potem drugą i nagle podchodzi człowiek i grozi, że jeśli zauważy, że podmieniam płyty z okładkami to "źle się to dla mnie skończy". Zaprzeczam, że coś takiego w ogóle ma miejsce i tłumaczę w czym rzecz. Nie pomogło, a to co usłyszałem brzmiało tak: "Jestem właścicielem tego sklepu i chcę, aby pan wyszedł. Proszę wyjść. Żegnam!". Tak więc podziękowałem za fantastyczną obsługę i wyszedłem bez żadnej płyty.. Przyznacie drodzy Państwo, że jest to dość nietypowa sytuacja, szczególnie w obecnych "proklienckich" czasach. Widocznie jednak Music Fan praktykuje nieco starsze zasady sprzedaży, co potwierdza tabliczka wewnątrz sklepu z napisem "klient w krawacie jest mniej awanturujący się".. Stanowczo NIE POLECAM!
Wybór płyt 3
Obsługa 1
Ceny 3

borixon
13 lutego 2016
Świetny sklep. Szeroki wachlarz zarówno płyt CD jak i tradycyjnych longplayi. Nie zawsze znalazłem to, czego szukałem, ale rzadko kiedy wyszedłem z pustymi rękoma. Ceny bardzo atrakcyjne. Warto tu zaglądać.
Wybór płyt 4
Obsługa 4
Ceny 4

zenon bombalina
05 sierpnia 2015
Fajny sklepik,dosc szerka i zroznicowana oferta oraz mozliwosc negocjacji cen. Mozna posluchac przed zakupem, czego chciec wiecej? Chyba tylko wiekszej polki i grubszego portfela :).
Wybór płyt 5
Obsługa 4
Ceny 5

Przemek
29 czerwca 2015
W ostatnim czasie kupiłem tu m.in. większość dyskografii Return to forever i innych klasyków fusion/rocka na winylach. Świetny wybór, jeszcze lepsze ceny. Za amerykańskie wydania w stanach minimum EX płaciłem od 20 do 35 zł. Drugiego takiego miejsca w Warszwie nie spotkałem. Szkoda, że mieszkam tak daleko, bo pewnie bym tam majątek zostawił. Wybór niezły (szczególnie dla fanów jazzu i rocka), ceny kapitalne i sprzedawca dający bonusy w postaci rabatów. Miód.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

vonski
11 czerwca 2015
Utrudniony kontakt z obsługą sklepu (nie odpowiadają na e-maile lub odpowiadają z dużym opóźnieniem). Zakupiony towar nie zawsze odpowiada temu z oferty sklepu. Czas realizacji wysłanego towaru od momentu wpłaty na konto sklepu jest dość długi.
Wybór płyt 4
Obsługa 2
Ceny 3
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.