Muzyka Miasta

muzyka-miasta.pl
5,00 (12)

Dane kontaktowe

Opinie

hightower
29 stycznia 2018
Szybka i bezpieczna przesyłka. Towar nowy, pełnowartościowy. Bez żadnych problemów. Szczerze POLECAM. Szybka i bezpieczna przesyłka. Towar nowy, pełnowartościowy. Bez żadnych problemów. Szczerze POLECAM.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Górny Śląsk
09 stycznia 2018
Wszystko ekspresem i bez najmniejszego problemu. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i pozdrawiam. Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam ! Polecam !
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

JungleMan
05 stycznia 2018
Bezproblemowa transakcja, atrakcyjna cena, płyta zgodna z opisem, wszystko jak należy. Zdecydowanie POLECAM!!! Bezproblemowa transakcja, atrakcyjna cena, płyta zgodna z opisem, wszystko jak należy. Zdecydowanie POLECAM!!!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Katarzyna
19 grudnia 2017
Polecam jak Żanet Kaleta gdy piecze i swędzi. Potwierdzam doskonały kontakt ze sprzedającym oraz dobre ceny. Bardzo, szybka i bardzo dobrze spakowana przesyłka. Nawet w okresie przedświątecznym, gdy ruch największy. Tak przynajmniej podejrzewam. Zrobię zakupy tu jeszcze nie raz i nie dwa. Dziękuję za rewelacyjny prezent.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Tomasz
23 października 2017
Świetny sklep !!! Miła obsługa, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, rzetelna ocena stanu płyt + zdjęcia, łatwe wyszukiwanie, korzystne ceny. To wszystko sprawia, że zakupy zrobię tu jeszcze nie raz.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

andrzej traszka
14 września 2017
Kupuję tutaj płyty winylowe od dłuższego czasu. Jak zwykle wszystko na 5 z plusem. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Wrócę jeszcze nie raz. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Dzięki za wszystko.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Jeto
22 sierpnia 2017
Jak najbardziej POLECAM wszystkim fanom płyt winylowych. Szczególnie tym, którzy namiętnie słuchają szeroko pojętego "czarnego brzmienia". Doskonały wybór rapowych nagrań. Bardzo dobre ceny, szybka wysyłka oraz fachowa obsługa. Polecam i pozdrawiam
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

maciej
01 kwietnia 2017
Świetny sklep internetowy. Płyty w bardzo dobrych cenach. Doskonały asortyment rapowych płyt i nie tylko. Właściciel to solidna firma !!!!! Bardzo dobry kontakt mailowy oraz telefoniczny. POLECAM !!!!!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Michał
08 marca 2017
Wysyłka do Wielkiej Brytanii dotarła zadziwiająco szybko. Bardzo dziękuje za porządne spakowanie i zabezpieczenie płyt. Będę w kontakcie jak pojawia się kolejne niezależne lub ciężkie do zdobycia pozycje. Jeszcze raz dziękuje za zdobycie tych pojedynczych egzemplarzy. Pozdrawiam!
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Marcin
07 marca 2017
Napisałem do Pana Sławomira w celu zmówienia kilku poszukiwanych przeze mnie od dawna płyt. Otrzymałem błyskawiczną odpowiedź. Doskonały kontakt ze sprzedawcą oraz błyskawiczna wysyłka. Sporo ciekawych, niekiedy bardzo rzadkich płyt. Dobre ceny. Polecam.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Rafał
03 stycznia 2016
Bardzo dobry sklep, można znaleźć dużo ciekawych tytułów. Jest to świetne miejsce dla pasjonatów czarnej muzy, dodatkowo dobry kontakt ze sprzedawcą. Zaopatruje się w tym sklepie od dłuższego czasu i nigdy nie było problemów. Szczerze polecam.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Piter
30 listopada 2015
Przypadkowo natknąłem się na ten sklep będąc na giełdzie winylowej w Warszawie. Doskonały wybór płyt z gatunku HIP HOP. Przesyłkę otrzymałem w ekspresowym tempie w ciągu 2 dni. Polecam zaglądnąć na stronkę, jak i odwiedzać giełdy gdzie są chłopaki.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.