100 najodważniejszych polskich piosenek Sprawdź

Nautilus 2

Nautilus 2

Dane kontaktowe
salon@nautilus2.pl
17 875 12 12
Dział
Udostępnij

Nautilus2 jest partnerem portalu Psychosonda

Firma NAUTILUS 2 jest obecna na rynku od 18 lat i na dzień dzisiejszy składa się z grupy 21 osób.

W skład firmy wchodzi specjalistyczny salon audio-video w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej 78c o powierzchni ok. 450 m2 oferujący dwie nowoczesne sale odsłuchowe wyposażone w system Dolby Atmos.

Powierzone obowiązki realizuje doświadczona grupa specjalistów.  Celem firmy jest oferowanie usług i sprzętu najwyższej jakości w oparciu o specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz sprzęt. Atutem Nautilus2 jest ogromny wybór urządzeń, z których można stworzyć zarówno niedrogi system dla początkujących jak i hi-endowe konfiguracje dla audiofilów, którzy chcą zaspokoić swoje wysublimowane zmysły.

Od początku istnienia oferując sprzęt audio-video najwyższej klasy firma zdołała wypracować sobie silną pozycję na rynku audio-video i kina domowego.

Specjaliści z Nautilus2 realizują inwestycje począwszy od projektu poprzez doradztwo, wybór sprzętu po realizację i serwis. Oferują systemy nagłośnienia dla domów, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej, systemy dystrybucji sygnałów audio-video w oparciu o strefy (Multiroom). Są w stanie zaproponować rozwiązania łączące dyskretne systemy nagłośnienia pomieszczeń, które można scalać w sieć z całym obiektem w postaci inteligentnego domu.

© 2023 Psychosonda. All rights reserved.