PopMaster - logo

PopMaster

4,67 (2)
popmaster.pl

Dane kontaktowe

Adres e-mail
plytoteka@windowslive.com
Telefon
(59) 842 36 46

O sklepie

Sklep Popmaster funkcjonuje na bazie działalności założonej w 1999 roku. Internetowy sklep z płytami winylowymi działa w sieci od 30 stycznia 2012 roku. 

W sklepie znaleźć można płyty winylowe przestawicieli wszystkich gatunków muzycznych, płyty CD oraz gadżety. Fachowcy zaangażowani w projekt chętnie udzielą informacji kupującym. Popmaster posiada także swoje konto na portalu aukcyjnym ebay. 


Opinie

Muzyk
19 lutego 2018
Szok, takie słowo nasuwa mi się, nic więcej. Kilka razy robiłem w sklepie zakupy i by bylem bardzo zadowolony ale gdy odwiedziłem sklep stacjonarny w Słupsku widok płyt zwalił mnie z nóg. Widok tylu winyli w jednym miejscu robi wrażenie, dostałem oczopląsu, nie wiedziałem od czego zacząć, gdzie szukać. Miła pani w sklepie pomagała mi jak mogła. Teraz nie muszę jeździć do Berlina na winyle w Słupsku jest przeogromny wybór i do tego Brytyjskie nie Niemieckie tłoczenia.
Wybór płyt 5
Obsługa 5
Ceny 5

Ju
23 lutego 2017
Co tu się rozpisywać, wchodzisz na stronę, wybierasz i za dwa dni cieszysz uszy wysoką jakością dźwięku z wybranej płyty. Nic dodać nic ująć, polecam wszystkim, każdy znajdzie coś dla siebie. A wybór jest spory od Rocka, przez POP, i inne gatunki muzyki. Są płyty z dawnych lat, ponownie nagrane nowe wydania starych oraz płyty jak najbardziej współczesna.
Wybór płyt 4
Obsługa 5
Ceny 4
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.