UżywanaMuzyka.pl

www.uzywanamuzyka.pl

Sklep prowadzi również sprzedaż internetową.

Muzyka jest naszą pasją i w to co robimy wkładamy całe nasze serce. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. W naszym sklepie spotkacie się z szeroką gamą produktów, a sprostanie Waszym wymogom to misja naszej firmy. Charakterystyczną cechą wyraźnie wyróżniającą nas na tle konkurencji jest niezaprzeczalny fakt posiadania „od ręki“ wielu produktów niedostępnych już na rynku. Nasz sklep to gratka dla prawdziwych koneserów „czarnego winyla“. Dodatkowo szeroki wybór płyt CD, kaset magnetofonowych, sprzętu HI-FI stereo w atrakcyjnych cenach zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy

Dane teleadresowe

Galeria zdjęć

Opinie o sklepie
UżywanaMuzyka.pl

5.00
Średnia ocena
z 2 opinii
5.00
Wybór płyt
5.00
Obsługa
5.00
Ceny

Opinie o sklepie

Maciej K 27 lipiec 2018, 13:12

  • 5
  • 5
  • 5
Zakupy w tym punkcie są czystą przyjemnością, przemiła obsługa, szybka dostawa i realizacja zakupu. Ten sklep to faktyczny powrót do przeszłości, wystrój i towar przenoszą nas w nasze lata młodości, taka kopalnia sentymentu - polecam wszystkim!

Natasza 26 lipiec 2018, 14:32

  • 5
  • 5
  • 5
Wakacje w trójmieście, w drodze z hali targowej w kierunku plaży - taki oto sklepik z płytami mi wyrósł :) tysiące kompaktów, setki winyli, akcesoria ... taki prawdziwy sklep płytowy jakie pamiętamy z lat 90tych. Polecam szczerze, kompetenta i miła obsloga, napewno tam wrócę!

Inne sklepy w mieście Gdynia