Tłoczenie płyt winylowych | CD | Dystrybucja cyfrowa

Chcesz wytłoczyć płyty winylowe lub CD? Zamierzasz rozpocząć promocję swojej muzyki w 140 kanałach muzycznych na świecie? Jesteś w idealnym miejscu. Jako partner spółki X-Disc zaproponujemy Ci najlepszą ofertę z optymalnymi terminami i zupełnie darmowym pakietem promocyjnym na naszym portalu oraz należących do nas serwisach społecznościowych, skupiających tysiące miłośników winyli i dobrej muzyki (Facebook - 18 000, Instagram - 1000). 

TŁOCZENIE PŁYT WINYLOWYCH 

W naszej ofercie znajdziesz: 

  • płyty winylowe czarne, kolorowe, transparentne 
  • single winylowe 
  • druk okładek, gatefoldy, wydania specjalne 

Specjaliści X-Disc będą pomocni w całym procesie tłoczenia: od analizy plików muzycznych, po mastering i  przygotowanie test pressów. Płyty tworzone są w technice Direct Metal Mastering (DMM) lub z acetatów. 

UWAGA! 

Co dodatkowego zyskujesz decydując się tłoczenie z nami? Oprócz optymalnej oferty od X-Disc zyskujesz gratis pakiet promocyjny na Psychosondzie o wartości 1500: wywiad z artystą, informację prasową, recenzję winyla z linkami do strony sprzedażowej oraz wpis w naszych kanałach social media.

Skontaktuj się z nami już teraz, a specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania: tlocznia@psychosonda.pl 


TŁOCZENIE PŁYT CD / DVD 

W naszej ofercie znajdziesz: 

  • tłoczenie płyt CD / DVD
  • produkcję opakowań (standardowe, digi-pack) 
  • nadruki na płyty CD 

Specjaliści X-Disc będą pomocni w całym procesie tłoczenia CD. 

UWAGA! 

Co dodatkowego zyskujesz decydując się tłoczenie CD z nami? Oprócz optymalnej oferty od X-Disc zyskujesz gratis pakiet promocyjny na Psychosondzie o wartości 600: wywiad z artystą oraz informację prasową!  

Skontaktuj się z nami już teraz, a specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania: tlocznia@psychosonda.pl 


DYSTRYBUCJA CYFROWA

 W naszej ofercie znajdziesz: 

  • umieszczenie utworów w 140 serwisach muzycznych na całym świecie (m.in. Spotify, Tidal, Apple Music). To kompleksowa usługa: od przygotowania plików, umieszczenie ich na serwerach, po umowę i jasne zasady rozliczenia. 

Jednym zdaniem: dostęp do Twojej muzyki będą mieli fani z wszystkich zakątków świata, a Ty dodatkowo będziesz miał regularne wypłaty za odsłuch muzyki. 

UWAGA! 

Co dodatkowego zyskujesz decydując się na dystrybucję cyfrową z nami? Oprócz optymalnej oferty od X-Disc zyskujesz gratis pakiet promocyjny na Psychosondzie o wartości 300 zł: informację prasową na naszym serwisie!  

Skontaktuj się z nami już teraz, a specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania: tlocznia@psychosonda.pl 

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.