Giełda muzyczna płyt winylowych i CD w Galerii Dębickiej (12-13.III - dwa dni: piątek i sobota)

Lokalizacja

Galeria Dębicka
Ul. Ks. Nosala 2 39-200 Dębica
39-200 Dębica
09:00 - 21:00
sob. 13 marca

Giełda muzyczna płyt winylowych i CD w Galerii Dębickiej (12-13.III - dwa dni: piątek i sobota)

Winyle i CD w Galerii Dębickiej w Dębicy. W dniach 12 i 13 (piątek i sobota) marca 2021 w godzinach od 9.00 do 21.00 w Galerii Dębickiej odbędzie się Giełda Winyli i CD. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć perełki z muzycznego świata.
Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję znaleźć różne płyty winylowe - zarówno nowości, jak i trudne do zdobycia rarytasy ze wszystkich gatunków muzycznych (rock/metal/ punk/jazz/pop/elektronika/new age/klasyka).
Winyle wróciły do łask i stały się trendem współczesnej muzyki. Melomani mówią, że dźwięki wydawane przez gramofon to coś zupełnie magicznego, kreującego inny świat. W porównaniu do dzisiejszych odtwarzaczy mp3 i muzyki dostępnej w internecie, płyty winylowe dają namiastkę bliskiego i prawdziwego spotkania z muzyką.
Giełda w naszej Galerii to projekt “PŁYTY W TWOIM MIEŚCIE” dwóch byłych radiowców i managerów muzycznych, a przede wszystkim miłośników i pasjonatów muzyki.
Na Giełdzie Winyli i CD będziecie mieli okazję zakupić niezwykłe unikaty, wymienić lub sprzedać swoje płyty, które zalegają w Waszej szafie, a także porozmawiać z innymi fanami muzyki. Czeka Was przegląd tysięcy płyt winylowych i cd!
Wydarzenie spodoba się nie tylko koneserom, ale także tym, którzy chcą rozpocząć kolekcjonowanie winyli.
Zapraszamy wszystkich fanów muzyki!
Tel. do organizatora 505067670 .

Zobacz także

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.