Giełda muzyczna płyt winylowych i CD w Gemini Park Tarnów 23-24 X (dwa dni)

Lokalizacja

Gemini Park Tarnów
ul. Nowodąbrowska 127
33-100 Tarnów
09:00 - 21:00
sob. 24 października

Giełda muzyczna płyt winylowych i CD w Gemini Park Tarnów 23-24 X (dwa dni)

Winyle i CD w Gemini Park Tarnów. W dniach 23-23 (piątek, sobota) października od 9.00 do 21.00 w Galerii Gemini Park Tarnów odbędzie się Giełda Winyli i CD. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć perełki z muzycznego świata.

Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję znaleźć różne płyty winylowe - zarówno nowości, jak i trudne do zdobycia rarytasy ze wszystkich gatunków muzycznych (rock/metal/ punk/jazz/pop/elektronika/new age/klasyka).

Winyle wróciły do łask i stały się trendem współczesnej muzyki. Melomani mówią, że dźwięki wydawane przez gramofon to coś zupełnie magicznego, kreującego inny świat. W porównaniu do dzisiejszych odtwarzaczy mp3 i muzyki dostępnej w internecie, płyty winylowe dają namiastkę bliskiego i prawdziwego spotkania z muzyką.

Giełda w naszej Galerii to projekt “PŁYTY W TWOIM MIEŚCIE” dwóch byłych radiowców i managerów muzycznych, a przede wszystkim miłośników i pasjonatów muzyki.

Na Giełdzie Winyli i CD będziecie mieli okazję zakupić niezwykłe unikaty, wymienić lub sprzedać swoje płyty, które zalegają w Waszej szafie, a także porozmawiać z innymi fanami muzyki. Czeka Was przegląd tysięcy płyt winylowych i cd!

Wydarzenie spodoba się nie tylko koneserom, ale także tym, którzy chcą rozpocząć kolekcjonowanie winyli.

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki!
Tel. do organizatora 505067670

Voice Shop

Komentarze

Zaloguj się, aby móc komentować.
Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.