Giełda muzyczna płyt winylowych i CD w Gemini Park Tarnów 23-24 X (dwa dni)

Lokalizacja

Gemini Park Tarnów
ul. Nowodąbrowska 127
33-100 Tarnów
09:00 - 21:00
sob. 24 października

Giełda muzyczna płyt winylowych i CD w Gemini Park Tarnów 23-24 X (dwa dni)

Winyle i CD w Gemini Park Tarnów. W dniach 23-23 (piątek, sobota) października od 9.00 do 21.00 w Galerii Gemini Park Tarnów odbędzie się Giełda Winyli i CD. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć perełki z muzycznego świata.

Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję znaleźć różne płyty winylowe - zarówno nowości, jak i trudne do zdobycia rarytasy ze wszystkich gatunków muzycznych (rock/metal/ punk/jazz/pop/elektronika/new age/klasyka).

Winyle wróciły do łask i stały się trendem współczesnej muzyki. Melomani mówią, że dźwięki wydawane przez gramofon to coś zupełnie magicznego, kreującego inny świat. W porównaniu do dzisiejszych odtwarzaczy mp3 i muzyki dostępnej w internecie, płyty winylowe dają namiastkę bliskiego i prawdziwego spotkania z muzyką.

Giełda w naszej Galerii to projekt “PŁYTY W TWOIM MIEŚCIE” dwóch byłych radiowców i managerów muzycznych, a przede wszystkim miłośników i pasjonatów muzyki.

Na Giełdzie Winyli i CD będziecie mieli okazję zakupić niezwykłe unikaty, wymienić lub sprzedać swoje płyty, które zalegają w Waszej szafie, a także porozmawiać z innymi fanami muzyki. Czeka Was przegląd tysięcy płyt winylowych i cd!

Wydarzenie spodoba się nie tylko koneserom, ale także tym, którzy chcą rozpocząć kolekcjonowanie winyli.

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki!
Tel. do organizatora 505067670

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.