Kiermasz Płyt Winylowych i CD Kraków - Strefa Błonia

Lokalizacja

Strefa Błonia Kraków
al. 3-Maja 55
30-062 Kraków
11:00 - 19:00
nie. 09 maja

Kiermasz Płyt Winylowych i CD Kraków - Strefa Błonia

Strefa Błonia w Krakowie i Płyty W Twoim Mieście zapraszają na premierowy Kiermasz Płyt Winylowych i CD!
Moda na winyle wciąż trwa! Czarne płyty wróciły do do łask, pojawia się coraz więcej amatorów magicznego krążka. Już 9 maja nadejdzie doskonała okazja do uzupełnienia płytoteki - w samo południe od godz. 11:00 w Strefie Błonia wystartuje cykliczny kiermasz płyt winylowych! Dla odwiedzających kiermasz, wystawcy przygotują kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD. Wśród wydawnictw będzie wiele poszukiwanych unikatów, pierwszych wydań, edycji specjalnych z szerokiej gamy stylów i gatunków muzycznych.
Jeśli niepotrzebne płyty zalegają Ci w szufladach - są tacy, którzy chętnie je kupią lub wymienią na inne. W trakcie kiermaszu będziecie mogli przynieść swoje płyty by je wymienić, sprzedać lub po prostu się nimi pochwalić.
Kolekcjonowanie winyli nie musi być drogą, ekskluzywną pasją!
Popularne płyty będziecie mogli zdobyć na naszym kiermaszu za niewielkie pieniądze. To także integracyjna, rodzinna przygoda.
Stoiska staną w namiocie Strefy Błonia - tuż obok strefy relaksu, gdzie będzie można usiąść, odpocząć przy pysznym jedzeniu z foodtrucków czy wychillować na leżakach przy ulubionych napojach.
Winylowy szał potrwa do 19:00!
Wstęp jest wolny!
Kontakt do organizatora 505067670.

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.